Tenisisti draudzējas Darmštatē

21.06.2007 18:21

0

Liepājas sadraudzības pilsētas Darmštates svētku laikā, uz šo Vācijas pilsētu nedēļu ilgā atbildes vizītē bija devušies Liepājas tenisa sporta skolas pārstāvji. Kā jau svētku laikā ir ierasts, oficiālas spēles sportistiem nenotika, un to vietā liepājnieki ar vāciešiem aizvadīja draudzības mačus. Cīņas interesantākas padarīja dubultspēles, kurās katrā pārī tika iekļauts viens jaunais liepājnieks un viens vietējais tenisa audzēknis, tādējādi palīdzot jauniešiem labāk iepazīt citam citu un veidot draudzīgas attiecības.

Kā jau pilsētas svētku nedēļai pieklājas, viesiem no Latvijas tika piedāvāta gana plaša izklaides programma – gan Darmštates ģimnāzijas skolēnu izrādes apmeklēšana, gan pilsētas apskate, gan pārgājiens uz tuvējiem kalniem, gan arī ekskursija uz Frankfurti. Bet par svētku kulmināciju var dēvēt gājienu, kura laikā visu Darmštates sadraudzību pilsētu pārstāvji demonstrēja kaut ko savai valstij raksturīgo.

Oficiāli mači mūsējiem norisinājās dzimtajā pilsētā, kur notika Liepājas atklātais čempionāts tenisā. 137 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas sacentās četrās vecuma grupās, un lielāko daļu godalgu paturēja mājinieki. Tā, piemēram, meiteņu vērtējumā tikai U-10 vecuma grupā par uzvarētāju kļuva rīdziniece, bet 2.vietu izcīnīja Kitija Kļaveniece.

U-12 vecuma grupā liepājnieces ieguva visas godalgotās vietas, bet par uzvarētāju kļuva Irina Hubašvili, U-14 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Paula Vuciņa, bet vecākajā – apvienotajā U-16 un U-18 vecuma grupā – nepārspēta palika Lina Lileikite.

Zēniem mūsējo augstākais sasniegums ir 1.vieta U-12 vecuma grupā, un tas bija pa spēkam Ralfam Lagzdam, kurš arī izcīnīja 2.vietu U-14 vecuma grupā, savukārt vecākajā grupā otrais palika Daniels Kozlovs.