Tenisistiem panākumi Rīgā

27.05.2018 13:31

19.un 20.maijā Rīgā norisinājās LSTA atklātās pavasara sacensības U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Didzis Vārna un Gustavs Pagrabs. Piedzīvojot zaudējumu pusfinālā, Gustavam bija jāsacenšas par 3.vietu pret Oskaru Gierkenu (Ādaži TC). Ar rezultātu 6-0 6-2 Gustavs Pagrabs izcīnīja uzvaru un ieguva 3.vietu turnīra kopvērtējumā. Savukārt, Didzis spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā 2-6 1-6 tika piedzīvots zaudējums Haraldam Rožkalnam (Mārupes TS), līdz ar to Didzis Vārna izcīnīja 2.vietu turnīrā.

19.un 20.maijā Rīgā tika aizvadīts LTS SEB pavasara tenisa turnīrs U8, U9 un U10 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja – Damirs Livanskis, Leonards Ozoliņš, Olivers Arons, Viktorija Homutova, Emīlija Brūdere, Keitija Petrovica un Darja Korčevska U8 vecuma grupā, Orests Ronis, Timo Bertrams Tikums, Paula Gurecka un Jeļizaveta Rižkova U9 vecuma grupā, Matīss Ozoliņš-Pese, Ernests Brūders, Laura Kristiāna Sprūde, Evelīna Poikāne, Sabīne Vaidere, Marija Lauva un Daniela Krušatina U10 vecuma grupā.
U8 vecuma grupā zēniem vislabāko sniegumu rādīja Damirs Livanskis, kurš ieguva dalīto 5.vietu, savukārt, meiteņu konkurencē neviena liepājniece neiekļuva labāko astoņniekā.

U9 vecuma grupā labākais sniegums no liepājniekiem zēnu konkurencē bija Timo Bertramam Tikumam, kurš ierindojās 9.vietā. Meiteņu konkurencē tika izcīnīta 2.vieta turnīra kopvērtējumā, ko paveica Paula Gurecka, finālā piekāpjoties ar minimālo 9-11.

U10 vecuma grupā zēniem labāko sniegumu paveica Matīss Ozoliņš-Pese, kurš ierindojās dalītajā 7.vietā, bet meiteņu konkurencē vislabāko sniegumu rādīja Marija Lauva, kura izcīnīja 3.vietu turnīra kopvērtējumā.

LTS SEB pavasara tenisa festivāla ietvaros norisinājās arī dubultspēļu turnīrs U10 vecuma grupai. Liepāju šajā dubultspēļu turnīrā pārstāvēja Laura Kristiāna Sprūde pārī ar Evelīnu Poikāni un Matīss Ozoliņš-Pese pārī ar Sabīni Vaideri. Matīss un Sabīne savā apakšgrupā, uzvarot divas no trim spēlēm, izcīnīja 2.vietu un nodrošināja sev iespēju sacensties par 5.-8.vietu turnīra kopvērtējumā. Pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē pārliecinoši uzvarot ar 6-0, Matīss un Sabīne turpināja sacensties par 5.vietu. Diemžēl izšķirošajā spēlē piedzīvojot zaudējumu Matīss Ozoliņš-Pese un Sabīne Vaidere ieguva 6.vietu turnīra kopvērtējumā.

Savukārt Laura ar Evelīnu savā apakšgrupā izcīnīja uzvaru, tādējādi abas liepājnieces turpināja sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Diemžēl piedzīvojot divus zaudējumus izšķirošajās spēlēs Laura Kristiāna Sprūde un Evelīna Poikāne ierindojās 4.vietā turnīra kopvērtējumā.