U18 Baltijas valstu sacensībās Latvijas izlase paliek trešā

14.08.2012 10:14

No 8. līdz 9. augustam Igaunijā norisinājās U18 Baltijas valstu sacensības, kurās Latvijas godu aizstāvēja arī liepājnieki. Latvijas izlase kopvērtējumā arī šogad palika 3. vietā, bet nu jau ar pavisam nelielu punktu starpību, informē Liepājas Sporta Spēļu skolas vieglatlētikas trenere Diāna Lauva.

1.vietā ierindojās Lietuva (368 p.), 2.vietā – Igaunija (327 p.), 3.vietā – Latvija (292 p.). Liepājas Sporta Spēļu skolas audzēkņi kopumā izcīnīja piecas medaļas.

Treneru M.V. Aloncevu audzēkne Jūlija Rjazanova ar diviem jauniem personīgiem rekordiem tika pie vienas zelta medaļas 400m/b, ar rezultātu 1:03,74 un 100m barjerotajā distancē ar rezultātu 15.16 sek. palika ceturtā. Trenera V.Goļinska audzēknis S.Ļebeds 400m/b izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 54.92. Sergejs Ļebeds un Vadims Vauļins startēja arī Latvijas izlases komandas sastāvā 4x400m stafetes skrējienā, kura izcīnīja 1.vietu. Vēl viena zelta medaļa Annai Marijai Kalnai 2000m kavēklī ar rezultātu 7:27,91.

Ar šīm sacensībām lielākajai daļai sportistu arī beidzas vasaras sacensību sezona.

Priekšplānā Jūlija Rjazanova 400m barjerskrējienā.