Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

Vaiņodes handbolisti smagā cīņā spēja salauzt ASK/LU pretestību

22.02.2015 17:13

Šodien Vīriešu Virslīgas čempionātā Vaiņodes handbolisti smagā cīņā spēja salauzt ASK/LU pretestību, kas spēlēja bez sava līdera Ērika Drobota. Savstarpējās spēlēs komandas uzvaras bija dalījušas uz pusēm – pirmajā spēlē savā laukumā vaiņodnieki uzvarēja ar 35:26, bet izbraukumā piedzīvoja sakāvi ar 27:40.

Vaiņode veiksmīgi iesāka spēli un kontrolēja notikumus laukumā lielāko daļu pirmā puslaika, pārtraukumā dodoties ar četru vārtu pārsvaru. Otrajā puslaikā cīņa saasinājās – ASK/LU izdevās ne tikai panākt pretiniekus, bet arī izvirzīties vadībā (21:20, 24:23, 25:24). Trīs minūtes līdz mača beigām Ingus Kivlenieks panāca 27:26 ASK/LU labā, bet atlikušajā laikā vārtus guva tikai mājinieki – precīzi bija Andis Grundmanis un Kristaps Mickus, nodrošinot dramatisku uzvaru Vaiņodei – 28:27. Pateicoties panākumam Vaiņodes komanda pakāpās uz piekto vietu.

Vaiņode – ASK/LU 28:27 (17:13)
Vaiņode: O. Pāvils 12, Grundmanis 5/1, A. Pāvils 4, K. Mickus 3, Lapiņš 1, M. Mickus 1, Auders 1, Juzups 1.
ASK/LU: Reniņš 8, Kivlenieks 7/3, Ranka 6, Liepiņš 3, Hovratovičs 1, Vilsons 1, Šibins 1.