Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Veterāni ievada sporta spēles

07.02.2008 17:41

0

Ar sacensībām galda tenisā ir sākušās Latvijas sporta veterānu 45.sporta spēles, kurās piedalās arī Liepājas pilsētas un novada sportisti. Divas dienas Iecavā sacentās 130 galda tenisistu, kas pārstāvēja 29 komandas no visas Latvijas. Komandu vērtējumā pirmajā trijniekā ierindojās tikai Rīgas pilsētas un rajona sportisti, bet augstāko vietu no mūsu puses tenisistiem izcīnīja sporta klubs “Lejaskurzemes sports”, kas ierindojās 6.vietā.

Bet Liepājas senioru klubs palika 15.pozīcijā.

Individuālajā vērtējumā mūsējiem klājās labāk. Sešdesmitgadnieku grupā dāmām bronzas godalga tika Zojai Jacenko, bet Gunārs Jēkabsons jau sešpadsmito reizi izcīnīja čempiona titulu.

Nākamās lielās sacensības galda tenisistiem paredzētas aprīlī Igaunijā, kur norisināsies Ziemeļeiropas čempionāts senioriem.