Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Veterāni sacentās Daugavpilī

24.04.2008 18:32

0

Daugavpilī ir aizvadītas Latvijas Pašvaldību sporta veterānu 45.spēles, kurās Liepājas Senioru sporta klubs piedalījās trīs disciplīnās. Liepājnieku bilance šajās sacensībās ir visnotaļ pozitīva, jo kopvērtējumā izdevās izcīnīt divas godalgas. Labākie panākumi mūsējiem bija volejbolā un šahā. Volejbolā vecuma grupā virs 60 gadiem mūsu pilsētas vecmeistari (Harijs Pusaudzis, Jānis Grietēns, Andris Lieģenieks, Andrejs Prodišķis, Aivars Škuburs, Nikolajs Tarasenko, Nikolajs Veipāns) ierindojās 3.vietā.

Ja volejbolisti pēdējos gados itin stabili turas gan Latvijas čempionāta, gan veterānu sporta spēļu pirmajā trijniekā, tad šahistu izcīnītās bronzas godalgas ir vēl nebijis sasniegums. Liepājnieki labus rezultātus uzrādīja arī individuālajā vērtējumā. Vecuma grupā virs 50 gadiem labāku papildrādītāju dēļ Āris Ozoliņš apsteidza citu mūsu pilsētas pārstāvi Vitāliju Daškeviču.

Savukārt LSSK novusisti kopvērtējumā ierindojās tikai 7.vietā, bet individuālajā vērtējumā arī šajā disciplīnā mūsējie nepalika bez godalgām. Dāmu konkurencē Diāna Freimane bija otrā, bet labākais no mūsu kungiem bija Aleksandrs Subačs, kas arī izcīnīja 2.vietu.

Ir noslēdzies arī Liepājas atklātais čempionāts novusā senioriem. Labākā no dāmām bija Vēsma Vasara, bet kungiem dažādās vecuma grupās uzvarēja Omārs Jaunzems (40+), Ojārs Strakšas (50+), Ilmārs Bernāts (60+).