Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Veterānu medaļas

19.08.2010 23:23

Kā jau vasarā ierasts, arī šogad Liepājas seniori ir piedalījušies pasaules veterānu čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā, no kurienes atvestas četras godalgas.

500 metru kanoe četriniekos liepājnieks Sergejs Stepanovs kopā ar daugavpilieti Juriju Koposovu, kā arī vēl diviem Lietuvas airētājiem izcīnīja 3. vietu. Savukārt smaiļotājai Ildzei Blumbahai nelielā dalībnieku skaita dēļ 500 metru distancē nācās doties nevis ar savas vecuma grupas (55 – 64 gadi) sāncensēm, bet ar jaunākām konkurentēm vecuma grupā no 45 līdz 54 gadiem. Kopējā ieskaitē liepājniecei pavisam nedaudz pietrūka līdz pirmajam trijniekam un nācās samierināties ar 4. vietu, bet savas vecuma grupas vērtējumā viņai 1. vieta. I. Blumbaha finišēja pirmā arī 2000 metru airējumā, bet divu kilometru distancē kopā ar Helgu Froidu no Vācijas Liepājas pārstāve izcīnīja bronzas medaļu.