Vieglatlētiem Klaipēdā viena medaļa

11.12.2006 19:55

0

Nedēļas nogalē Klaipēdā norisinājās starptautiskas sacensības vieglatlētikā, kurās startēja arī sporta skolas “Daugava” audzēkņi. Vienīgo godalgu Liepājai šajos mačos izcīnīja Agneta Balode. Kā informēja viens no liepājnieku treneriem Jēkabs Kupšis, mačos Klaipēdā kopumā startējuši ap 500 sportistu vecumā no 14 līdz 17 gadiem (“A” un “B” vecuma grupa). Lai arī vairāki no mūsu vieglatlētiem sasniedza personīgos rekordus, pie medaļas spēja tikt tikai Agneta Balode, kura bija trešā ātrākā 600 metru skrējienā (1:44,70), bet 1000 metru distancē viņai piektā vieta – 3:13,20.

Pārējiem mūsu sporta skolas audzēkņiem tik labi neveicās – Agnese Pujāte ieņēma piekto vietu 60 metru barjerskrējienā (10,11), Aleksandrs Čarkins 2000 metru distancē sasniedza sesto labāko laiku (6:04,91), bet Jānis Stulpa, piecus kilogramus smago lodi aizgrūžot 14,75 metrus tālu, ierindojās septītajā pozīcijā. Tāpat septīto vietu ieņēma Egija Lieģe, kas, šāda veida mačos startējot pirmo reizi, kilometru garo distanci veica trijās minūtēs un 22,53 sekundēs.

J.Kupšis atzina, ka sportistu sasniegtie rezultāti esot vērtējami apmierinoši, tomēr tie noteikti varējuši būt labāki. “Konkurence bija ļoti spēcīga, jo piedalījās vieglatlēti ne tikai no Baltijas valstīm, bet arī no Krievijas un Polijas,” sacīja J.Kupšis, piebilstot, ka nākamās sacensības jaunākajām vecuma grupām varētu notikt 16.decembrī tepat Liepājā, bet īsi pirms Ziemassvētkiem desmit mūsu audzēkņi dosies uz starptautiskiem mačiem Kaļiņingradā.