Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Vieglatlētiem medaļas vietējos, starptautiskos un izlases mačos

11.03.2019 15:01

7. martā Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) U12 vecuma grupas vieglatlēti devās uz Rīgu, kur piedalījās sporta skolas Arkādija rīkotajās trīscīņas sacensībās.

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Sporta spēļu skola” pārstāve Simona Laiveniece informē, ka treneres Gundegas Kristvaldes audzēknes izcīnīja divas medaļas – Esterei Polei 2. vieta izturības trīscīņā, savukārt Marikai Lankupai 2. vieta ātruma trīscīņā. Liepājas apvienotā komanda stafetē izcīnīja 3. vietu. Komandā startēja E. Pole, M. Lankupa, K. Saučuka, E. Račkovs, E. Raģis un E. Leja.

Svētdien, 9. martā, Kuldīgā norisinājās starptautiskas sacensības ”Kuldīgas Kauss 2019” U16 un U18 vecuma grupu vieglatlētiem. Sportisti bija atbraukuši no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Itālijas.

Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi tika pie vairākām medaļām – U16 vecuma grupā 2. vieta Aleksandram Zinkevičam (treneris Vjačeslavs Goļinskis) 200 metros ar rezultātu 25.82. U18 vecuma grupā Aleksandram Mironovam uzvara 1000 metru skrējienā ar rezultātu 2:37,90, 60 metru barjerskrējienā trešā vieta Amandai Radavai ar rezultātu 9.07 (abi Daigas Stumbres audzēkņi). Vēl viena bronzas medaļa Aleksam Uļjanovam (treneris Vjačeslavs Goļinskis) 200 metros ar rezultātu 24.61.

4×200 metru stafetē meitenēm 2. vieta (komandā Radava, Askarova, Meekuševa, Lejniece), savukārt puišiem trešā vieta (komandā Mironovs, Uļjanovs, Stumbris, Serafimovs).

LSSS vieglatlēti ziemas sezonā papildināja Latvijas izlasi vairākos Baltijas mačos. U18 grupā abi liepājnieki, kuri pārstāvēja izlasi, tika pie medaļām – Aleksandrs Mironovs (trenere Daiga Stumbre) ar jaunu personīgo rekordu 800 metros, rezultāts 2:00,02 kļuva par Baltijas valstu čempionu. Savukārt Dmitrijs Ļašenko (treneris Vjačeslavs Goļinskis) 300 metru skrējienā ierindojās trešajā vietā ar rezultātu 36.02. Dmitrijs palīdzēja arī Latvijas izlasei iegūt otro vietu stafetes skrējienā.

U20 grupā Ieva Šēra (trenere Daiga Stumbre) aizgrūda lodi 12.96 un ierindojās sestajā vietā. Daudzcīņā U20 vecuma grupā abas treneres Daigas Stumbres audzēknes Rebeka Ozolniece palika sestajā vietā un tūlīt aiz viņas Krista Sprūde.