Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Viena no labākajām jaunatnes volejbola trenerēm – Inga Čandere

Viena no labākajām jaunatnes volejbola trenerēm – Inga Čandere
Foto: LSSS
22.05.2019 13:51

liepajniekiem.lv

Latvijas Volejbola federācija, noslēdzot sezonu, ir nosaukusi un godalgojusi labākos volejbola trenerus. Par labāko jaunatnes volejbola treneri ir nosaukta Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) trenere Inga Čandere. 

LSSS volejbolisti 31 komandas konkurencē ir nosaukta kā devītā labākā komanda. Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Sporta spēļu skola” pārstāve Simona Laiveniece informē, ka reitingu veido sportistu skaits sporta skolā, rezultāti un dalība Latvijas izlasē (LSSS šobrīd ir viena Latvijas jaunatnes izlases dalībniece volejbolā – U15 vecuma grupas sportiste Rēzija Mazure-Mago).

Inga Čandere trenē U13, U14 un U15 vecuma grupas volejbolistes, par kuru sniegumu saka: ”U13 meitenes šo sezonu noslēdza 5. vietā. 17 komandu konkurencē tā mums ir adekvāta pozīcija. U14 meitenes – 6. vietā. Esam priecīgi spēlēt 1. līgā un būt labāko sešiniekā. Komandu spējas te ir ļoti līdzvērtīgas, tikpat labi varējām spēlēt par pirmo vietu, ja veiksme vairāk būtu mūsu pusē. 6. vietā arī U15 meitenes. Te gribējām sasniegt vairāk, cerēju uz augstāku rezultātu. Svarīgāko spēli zaudējām, un tas neļāva mums cīnīties par medaļām.”

Liepājas Sporta spēļu skolas volejbola metodiķe Elita Patača uzsver: ”Inga ir cilvēks savā vietā! Viņai piemīt visas tās īpašības, kurām jābūt labam trenerim – komandām ir labi rezultāti, bērni pie viņas tiecas. Prieks, ka Inga Čandere strādā tieši mūsu sporta skolā!”

Savukārt Inga Čandere par volejbolu un savu dzīvi tajā saka: ”Volejbols ir mans darbs un mans hobijs! Brīvajā laikā pati arī spēlēju. Strādājot ar bērnu un jauniešu komandām man ir svarīgi sasniegumi, svarīgi, lai komanda attīstās. Man ir mērķis, to sasniedzu un izvirzu atkal nākošo mērķi!”

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli