Vienības braucienā uzvar Flaksis

02.09.2018 19:42

Svētdien 28. Latvijas riteņbraucēju Vienības braucienā Siguldā uzvaru sporta sporta šosejas sacensībās izcīnīja 27 gadus vecais Andžs Flaksis.

99 kilometrus garo distanci Flaksis pieveica divās stundās, 16 minūtēs un 22 sekundēs. Tuvākais sekotājs bija Kaspars Serģis, kurš atpalika par 34 sekundēm, bet trešo pozīciju izcīnīja 21 gadu vecais Ēriks Toms Gavars, kurš finišēja vēl desmit sekundes vēlāk.

Dāmām ātrākā bija 20 gadus vecā Viktorija Sipoviča (2:21:31), bet 17 gadus vecā Santa Sanija Jurgena palika otrā. Bronzas godalga tika Danielai Leitānei.

36 kilometrus garajā Tautas braucienā uzvaru izcīnīja Ģirets Cirvelis, par četrām sekundēm apsteidzot 15 gadus veco Artūru Erdmani. Trešo vietu izcīnīja Armands Pivors, kurš no Erdmaņa atpalika tikai sekundi. Sieviešu konkurencē vislabāk veicās Kitijai SSiltumēnai, otrā palika Renāte Radionova, bet trešā – Ļubova Smirnova.

39 kilometrus garajās kalnu divriteņu sacensībās labākais izrādījās Ivars Prokofjevs, otro vietu izcīnīja Reinis Markss, bet trešais palika Kārlis Baltacis. Tiesa, abiem pēdējiem finiša laiks vienāds. Dāmām ātrākā bija Katrīna Jaunslaviete-Kipure, otrā bija Lelde Ardava, bet trešā palika Beate Kovgere.