Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Viktors Pevko uzvar Latvijā un Igaunijā

18.12.2006 20:20

0

Mūspuses spēkavīri startējuši divās vērienīgās sacensībās – Igaunijas atklātajā čempionātā pauerliftingā un Latvijas čempionātā svara stieņa spiešanā guļus. Šajos mačos atkal lieliski startēja Viktors Pevko, kurš triumfēja gan pašmāju čempionātā, gan Igaunijā. Igaunijā startēja vienīgi mūsu labākais spēkavīrs. V.Pevko svara stieņa spiešanā guļus vienīgajam izdevās pieveikt 250 kilogramu smago stieni, tādēļ likumsakarīgi liepājnieks kļuva par čempionu.

Krietni vairāk mūspuses sportistu piedalījās pašmāju rīkotajā čempionātā Jelgavā, kur atkal veterānu konkurencē, pieveicot 225 kilogramus lielu svaru, nepārspēts palika V.Pevko (līdz 110 kg). Pie zelta godalgas šajā ieskaitē tika arī Andris Grēberis (līdz 75 kg), kas spēja uzspiest 135 kilogramus, bet otro vietu, paceļot 140 kilogramus, ieņēma Zigmunds Porciks (līdz 82,5 kg). Vēl vīru konkurencē uzvaru izcīnīja Edgars Veidelis (līdz 75 kg), kas pamanījās pieveikt 130 kilogramu smagu stieni. Sieviešu ieskaitē tika izcīnītas divas zelta medaļas – Doloresa Krilova (līdz 52 kg) un Sandra Bileiše (līdz 82,5 kg) bija labākās, paceļot attiecīgi 50 un 70 kilogramu lielu svaru.