Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Vingro Gomeļā, vingro Rīgā

14.05.2009 17:19

Pavasarī aktīvi turpina sportot Liepājas Vingrošanas sporta skolas audzēknes, kas nesen piedalījušās sacensībās Gomeļā un Rīgā.

Baltkrievijā, Gomeļas pilsētā, notika turnīrs sporta vingrošanā, kurā bez mājiniecēm piedalījās arī Liepājas vingrotājas. Mūsu skolas komandu pārstāvēja treneru Irinas Daņilovas un Larisas Roslovas četras audzēknes. Pirmās sporta klases grupā vislabāk veicās Anastasijai Dubovai, kura izcīnīja 5. vietu, bet starp otrās sporta klases vingrotājām labāko rezultātu no liepājniecēm uzrādīja Jana Troškova, kura izcīnīja 2. vietu.

Savukārt Rīgā norisinājās Latvijas jauniešu meistarsacīkstes sporta vingrošanā “Cerību kauss”, kurās tradicionāli piedalās valsts jaunākās vingrotājas.

1998. gadā dzimušo meiteņu grupā vislabāk veicās Agnesei Ribakovai (treneres Irina Daņilova un Larisa Roslova), kura ierindojās 3. vietā, 1999. gadā dzimušo grupā 1. vietu izcīnīja Jana Troškova, bet 2000. gadā dzimušo vingrotāju konkurencē uz goda pjedestāla kāpa mūsu skolas divas audzēknes. 1. vietu izcīnīja Anastasija Polivanaja, bet 3. vietā ierindojās treneres Tatjanas Jurenko audzēkne Sonora Seile.