Vingrotājām sākas sacensību sezona

23.10.2018 14:12

Oktobrī vingrotājās sākas jauna sacensību sezonā, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas ”Liepājas Kompleksā Sporta Skola” izglītības metodiķe Karina Šarkova.

Savas pirmās sacensības Liepājas Kompleksās sporta skolas sporta vingrotājas aizvadīja Ventspilī, kur 12.oktobrī norisinājās starptautisks turnīrs ”Kurzemes grācija”. Savus spēkus pirmajās sacensībās kopā ar liepājniecēm iemēģināja sportistes no Rīgas, Ventspils, Daugavpils un Kauņas (Lietuva). Kopā sacensībās piedalījās 61 vingrotāja.

Sporta meistaru klasē uz goda pjedestāla kāpa 2 Liepājas vingrotājas: 2.vietu izcīnīja Anastasija Dubova, bet 3.vietā ierindojās Karina Titova (treneres Irina Daņilova, Larisa Roslova, akrobāts Ņikita Getmans). Vissīvākā konkurence bija Sporta meistaru kandidātu grupā kur startēja 25 vingrotājas. Labāko rezultātu no liepājniecēm uzrādīja Endija Grantiņa, kura izcīnīja 3.vietu. Pre – junioru grupā Darja Eļbe izcīnīja 4.vietu (trenere Tatjana Jurenko), bet Anete Retere (treneres Irina Daņilova, Larisa Roslova, akrobāts Ņikita Getmans) ierindojās 6.vietā.

Savukārt 19.oktobrī Rīgā notika pirmās reitinga sacensības ”Rudens kauss – 2018” , pēc kuru rezultātiem nosaka Latvijas izlases komandu sastāvu. Sacensībās piedalās Latvijas stiprākās vingrotājas.

Sporta meistaru grupā treneru Irinas Daņilovas, Larisas Roslovas un akrobāta Ņikita Getmana audzēkne Anastasija Dubova izcīnīja 2.vietu, bet Karina Titova ierindojās 4.vietā, atpaliekot no 3.vietas ieguvējas tikai deviņām desmitdaļām.

Sporta meistaru kandidātu grupā pirmo soli uz izlases komandu spēra 2 Liepājas vingrotājas: Zane Petrova izcīnīja 2.vietu, bet Anna ločmele 3.vietu (abas treneres Irina Daņilova, Larisa Roslova, akrobāts Ņikita Getmans).

Uzreiz pēc ”Rudens kausa” izcīņas Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne un Latvijas izlases komandas dalībniece Anastasija Dubova ar savu treneri Irinu Daņilovu devās uz Dohu (Katara), kur notiks Pasaules čempionāts sporta vingrošanā.