Ceturtdiena, 24. septembris Agris, Agrita
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Abi Viktori palika sausā

Abi Viktori palika sausā
10.08.2006 23:05

0

Vakar “Liepājas metalurga” futbolisti Baltijas Čempionu kausa miniturnīra pirmajā spēlē pieveica Igaunijas čempionus “TVMK” ar 2:0.

 

Baltijas čempionu kauss.

“Liepājas metalurgs” – ” TVMK” (Tallina) 2:0 (0:0).

“Liepājas metalurgs”: Spole, Žuravļovs, Kļava, Zirnis, Surņins (Kecs, 90.+3), Miceika (Pacēvičs, 90.+3), Kalons, Tamošausks, Soloņicins, Rimkēvičs, Karlsons (Grebis, 62.).

Vārtu guvēji: “Liepājas metalurgs” – Grebis (78., 90.)

Brīdinājumi: “Liepājas metalurgs” – Kļava (14.), Soloņicins (47.), Zirnis (73.), Miceika (76.); ” TVMK” – Kačanovs (55.), Gusevs (69.), Borisovs (75.), Antonovs (79.).

 Spēle iesākās vidējā tempā, abām komandām it kā iztaustot pretinieku vājās vietas. Liepājnieki aizsardzības zonā daudz pieturēja bumbu un provocēja igauņus virzīties tuvāk saviem vārtiem, lai iegūtu vairāk brīvības laukuma vidusdaļā, tomēr pietrūka ātruma, lai varētu pilnībā diktēt savus spēles notikumus.
Pirmā bīstamā situācija mačā pie viesu vārtiem radās 10.minūtē, kad no 17 metriem garām sita Tamošausks, taču tad pāris reizes spēlē bija spiests iesaistīties pēc ilgāka pārtraukuma mūsu cietoksni sargājošais Spole. No metalurgiem visaktīvākais uzbrukuma smailē bija Rimkēvičs, kuram radās vairākas labas izdevības izcelties, turklāt augumā ne visai garais uzbrucējs divreiz igauņu vārtsargu apdraudēja, sitot ar galvu. Tomēr visreālākā izdevība atklāt rezultātu pirmajā puslaikā bija Karlsonam. Viņš nodimdināja vārtu stabu pēc tam, kad Kalons no 18 metriem sita kreisajā apakšējā stūrī un vārtsargs Telešs to ar grūtībām atvairīja. Tomēr arī “TVMK” futbolisti vismaz divreiz varēja gūt panākumu, bet abas reizes viņiem ceļā stājās Viktors Spole. Viesu sākuma sastāvā, par prieku liepājniekiem, devās arī Viktors Dobrecovs, taču “TVMK” uzbrukuma līnijas pašā priekšā darbojās nevis viņš, bet raženais igaunis Nemelo, kurš no Zviedrijas atgriezies savā komandā. Viņu Igaunijas čempionvienība līdz sezonas beigām nomā no “Helsingborg”. Līdz ar to “TVMK” Viktoram mūsu Viktoru pārspēt neizdevās.
Neraugoties uz to, ka mača galvenais arbitrs Edmunds Gaigals no Lietuvas šajā spēlē parādīja astoņas dzeltenās kartiņas – pa četrām abu komandu spēlētājiem – mačs nebija rupjš.
Mūsējo rindās aktīvi turpināja darboties Rimkēvičs, taču, brīžiem tā aizrāvās, ka uzbrukuma noslēgumā paskopojās ar piespēlēm partneriem, piemēram, divreiz bumbu nesaņēma daudz labākā pozīcijā esošais Soloņicins. Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem ieņemt pretinieku vārtus, B.Zelkēvičs izspēlēja Grebja trumpi, kas deva rezultātu. Vispirms mūsu uzbrucējs uz maiņu pie tuvā vārtu staba saņēma Žuravļova piespēli, kas izlauzās pa labo malu, un sita precīzi, bet jau mača 90.minūtē Rimkēvičs noskrēja pretinieku aizsargus un Grebim ļāva gūt panākumu otrreiz.
Simboliski uz vienu minūti “Liepājas metalurga” sastāvā laukumā izgāja uz pārbaudi mūsu komandā esošais Mindaugs Pacēvičs no “Kaunas”. Savukārt viesu treneris laukumā uz maiņu mača gaitā sūtīja sešus rezervistus.

“TVMK” galvenais treneris Sergejs Jurans:
– Vispirms gribu apsveikt šī turnīra rīkotājus, uzskatu, ka Baltijas čempionu kausa izveide ir labs solis šī reģiona futbola izaugsmei. Ja izdosies attīstīt sacensības, kā tas ir plānots, augs arī futbola līmenis Baltijā. Tomēr, kad pārņēmu komandu un uzzināju par šo turnīru, neatbalstīju mūsu līdzdalību, jo vienībā ir septiņi savainoti spēlētāji un arī citi futbolisti bija sliktā fiziskā formā. Tomēr šāda veida starptautiskie mači liek spēlētājiem mobilizēties, jo viņi pārstāv ne tikai savu klubu, bet visu valsti, kas uzliek lielu atbildību, izejot laukumā.
Jau minēto problēmu dēļ laukumā devās arī ļoti jauni spēlētāji. Uzskatu, ka, ņemot vērā visus vārtu gūšanas momentus, rezultātam bija jābūt neizšķirtam. Tajā pašā laikā atzīstu, ka mums bija kļūdas, kuru dēļ zaudējām abus vārtus. Apsveicu, protams, arī pretiniekus un novēlu viņiem pēc iespējas vairāk uzvaru. Negribu kritizēt tiesnesi, tomēr labprāt noskatītos situāciju, kad netika ieskaitīts mūsu vārtu guvums, tāpat no manas pozīcijas izskatījās, ka metalurgu vārtsargs nospēlēja nevis uz bumbu, bet uz Dobrecovu. Bet tā, protams, ir tiesneša kompetence – piešķirt 11 metru sitienu vai nē.

 “Liepājas metalurga” galvenais treneris Benjamins Zelkēvičs:
– Vispirms uzskatu, ka šī nebija ierindas spēle, bija nedaudz savādāks noskaņojums, atmosfēra, lai arī skatītāju nebija pārāk daudz. Šādi mači ir vajadzīgi, jo tādā veidā komandām būs vairāk nopietna līmeņa spēļu pret spēcīgiem pretiniekiem, varbūt pieaugs arī skatītāju interese.
Čempionātā mums pārāk labi neiet, arī zaudējums Kijevai, lai arī plānots, tomēr sarūgtināja, tāpēc esmu gandarīts ar to, ka izcīnījām uzvaru.
Domāju, ka pirmajā puslaikā ļāvām pretiniekiem laikus atgriezties aizsardzībā, neizmantojām ātrus uzbrukumus, kaut arī cīnījāmies veiksmīgi, uzvarējām divcīņās, izveidojām arī dažus vārtu gūšanas momentus. Otrajā puslaikā sākām spēlēt racionālāk, teicu, lai spēlētāji izmanto gan īsās, gan asas tālās piespēles – lai pretinieks nepagūtu atgriezties aizsardzībā, no kā arī guvām labumu. Izcīnījām uzvaru grūtā spēlē.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz