Dublieri piedzīvo otro zaudējumu

05.07.2006 17:26

0

“Liepājas metalurga” dublieru vienības spēlētāji Latvijas čempionāta 1.līgā piedzīvoja savu otro zaudējumu sezonā, izbraukumā ar rezultātu 0:2 piekāpjoties Ilūkstes “Dinaburg/Zemessardzes” vienībai.
Karstajā vasaras dienā puiši ceļā uz spēles norises vietu pavadīja septiņas stundas, kas vislielākajā mērā ietekmēja jauniešu sniegumu spēles pirmajā puslaikā. Otrajā puslaikā liepājnieki saņēmās un pilnībā kontrolēja mača gaitu. Tomēr vairākas teicamas vārtu gūšanas iespējas tā arī palika neizmantotas. “Mums joprojām ir lielas problēmas ar uzbrukumu,” pēc spēles sacīja vienības treneris Viktors Lukins. “Šoreiz nolēmām pietaupīt Vladimiru Kamešu, kurš atgūstas pēc savainojuma, savukārt pārējie uzbrucēji radušās vārtu gūšanas iespējas neprata pārvērst vārtu guvumā. Pretinieki izmantoja abas radušās iespējas, mums to bija nedaudz vairāk, bet palikām bešā arī pēc uzbrucēja teicama izgājiena viens pret vienu ar vārtsargu.”
Vakar metalurgu dublieri aizvadīja treniņspēli pret kluba pirmo sastāvu. Benjamins Zelkēvičs jaunākajiem puišiem izlīdzēja, aizdodot divus pamatsastāva aizsargus Oskaru Kļavu un Denisu Ivanovu. Un lielā mērā abu centra aizsargu pūliņu dēļ “Liepājas metalurga” galvenā komanda izcīnīja uzvaru vien ar 3:0 – divus vārtus guva Jevgēņijs Kecs, bet vienu reizi precīzs bija Kristaps Grebis.
Nākamo spēli Latvijas čempionāta pirmajā līgā “Liepājas metalurgs 2” aizvadīs 28.jūnijā, izbraukumā tiekoties ar vienību “Jūrmala 2”.