“Liepāja”/”Mogo” asumiem bagātā virslīgas mačā uzvar “Jelgavu”

17.03.2017 21:00

2015.gada valsts čempione “Liepāja”/”Mogo” “SynotTip” futbola virslīgas otrās kārtas pirmajā spēlē piektdien Olainē ar 2:1 (0:1) pārspēja pēdējo trīs sezonu Latvijas kausa ieguvēju “Jelgavu”.

Mačs starp abām komandām izvērtās emocionāls un asumiem bagāts, futbolistiem iekrājot 12 dzeltenā kartītes.

Mača rezultātu 26.minūtē atklāja “Jelgavas” brazīliešu uzbrucējs Rafaēls Ledesma, kura sisto bumbu pēc stūra sitiena izspēles vārtos ievirzīja liepājnieku vārtsargs Pāvels Doroševs. Otrajā puslaikā liepājniekiem pēc Artūra Karašauska nopelnītā 11 metru soda sitiena izdevās izlīdzināt spēles rezultātu, “pendeli” realizējot Dmitrijam Hmizam.

Turpinājumā abas komandas apmainījās ar asumiem, kuros iesaistījās abu komandu galvenie treneri. “Jelgavas” stūrmanis Aleksandrs Kurtejans devās skaidroties pie “Liepājas” galvenā trenera Tamaza Pertijas, bet pēc dažu minūšu diskusijas abi speciālisti izlīga. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas desmit minūtes pēc liepājnieku ātra uzbrukuma gruzīnu pussargs Giorgi Eristavi panāca rezultātu 2:1. Atlikušajā laikā jelgavnieki nespēja atspēlēties, turklāt kompensācijas laikā laukuma saimnieku pussargs Mindaugs Grigaravičs nopelnīja savu otro dzelteno kartīti, tādējādi tiekot noraidīts no laukuma.

Pirms nedēļas jelgavnieki sezonu sāka ar grūtu 1:0 uzvaru pār virslīgas debitanti “Babīte”/”Dinamo”, kamēr liepājnieki ar 0:1 piekāpās ambiciozajai “Riga” komandai, kuras sastāvā vienīgos vārtus iesita Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš pagājušās sezonas otro pusi pavadīja tieši Kurzemes vienībā.