Pār ”Dienvidkurzemi” pāršalca viesulis

”Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas devītās kārtas spēlē ”Dienvidkurzemes FK” izbraukumā ar 0:10 (0:2) negaidīti smagi piekāpās FK ”Tukums 2000-3”.

18.08.2022 06:00

Dienvidkurzemes FK” sastāvs: Ozols, Auznieks, Šics, Nagornijs (Baltavičus), Hūns (Legzdiņš), Inge (Raitums), Žigus (Gucs), Zalonskis, Jansons (Jaunzemis), Stonis (Mārtiņsons), Freimanis (Liepiņš).

Spēles sākums vēl neko brāzmainu nesolīja, jo līdz 30. minūtei tablo vēstīja vēl bezvārtu neizšķirtu. Puslaika izskaņā mājinieki gan guva divus vārtus, no kuriem viens bija ar 11 metru soda sitienu palīdzību.

Otrais puslaiks mūsējiem gan bija pazemojošs, jo Sanda Ozola vārtos sabira vēl astoņas bumbas.

”Dienvidkurzemes FK” deviņās spēlēs iekrājis deviņus punktus un turnīra tabulā ieņem 6. vietu.

13. augustā mūsējie izbraukumā sacentīsies ar FK ”Iecava”.