Pirms “Skonto” iesildās ar “Abulu”

22.08.2006 20:42

0

Jau trešo uzvaru pēc kārtas Latvijas futbola čempionāta 1.līgā ir izcīnījuši “Liepājas metalurga” dublieri, izbraukumā ar 4:0 (4:0) pārspējot šīs sezonas jaunpienācējus, Smiltenes “Abuls” vienību. Komandas galvenais treneris Viktors Lukins pastāstīja, ka pirms spēles devis puišiem uzdevumu jau pirmajā puslaikā gūt vismaz trīs vārtus. Lieta tāda, ka pieci metalurgi bija sapelnījuši pa trim brīdinājumiem un vēl viena dzeltenā kartīte mačā pret 1.līgas pastarīšiem varēja liegt spēlētāju līdzdalību cīņā ar FK “Skonto” dublieriem, tāpēc bija svarīgi ātri nodrošināt lielu rezultāta starpību, lai varētu nomainīt riska zonas spēlētājus.

Liepājnieki ar trenera doto uzdevumu veiksmīgi tika galā, un to pat nedaudz pārpildīja, jo jau pirmā puslaika 30.minūtē atradās vadībā ar 4:0. Mūsējo labā divreiz atzīmējās vārtu garšu atguvušais Vladimirs Kamešs, bet pa reizei precīzi bija Ingus Šlampe un Roberts Pirktiņš.

“Liepājas metalurgam” esot pārliecinošā vadībā, kā arī pilnībā kontrolējot notikumus laukumā, V.Lukins citu pēc cita nomainīja spēlētājus ar trim brīdinājumiem, līdz uz laukuma palika vairs divi no viņiem – Dmitrijs Mihailovs un Jevgēņijs Koršakovs. Pret aizsargu D.Mihailovu, kurš šosezon jau ir izmēģinājis spēkus virslīgas komandā, tika asi pārkāpti noteikumi, un spēlētāja acis, kā saka – iedegās, kam varēja sekot neapdomīga rīcība, šī iemesla dēļ viņš tika nomainīts.

Lai arī bez vairākiem vadošajiem spēlētājiem, bet liepājnieki turpināja dominēt laukumā un pat izveidoja virkni labu vārtu gūšanas iespēju. Divas no tām neizmantoja piecpadsmit gadu vecais Krišjānis Dinsbergs, kuru V.Lukins plāno laist laukumā jau nākamajā spēlē, kas šodien pulksten 16 sākas Liepājas “Olimpijas” stadionā. Mūsējo pretinieki – “Skonto” vienības dublieri veido 1988.gadā dzimušo puišu Latvijas izlasi un 1.līgā visai pārliecinoši atrodas pirmajā trijniekā.