TV – Liepājas metalurgs – Dinaburg 3:1

11.06.2009 18:46

SK “Liepājas metalurgs” futbolisti savā laukumā mērojas spēkiem ar Daugavpils komandu “Daugava”. Spēle beidzās ar liepājnieku uzvaru 3:1 (0:0).

Patiesi labu vārtu gūšanas iespēju liepājniekiem nebija daudz, un labākie momenti pie viesu vārtiem izveidojās pēc Karlsona, Kastnera un Ivanova sitieniem ar galvu. Taču ar saviem pienākumiem teicami tika galā “Dinaburg” vārtsargs Davidovs, dažās epizodēs precīzi spēlēja daugavpiliešu aizsargi, metalurgus pievīla arī pašu precizitāte.

Tomēr teritoriālais pārsvars liepājniekiem bija, un viesi aktīvi centās izmantot tukšās zonas mūsējo aizsardzībā. Sitieni pa Šteinbora vārtiem bija vairāki, bet par patiesi bīstamu uzskatāms tikai Afanasjeva trieciens 14.minūtē, kad laukuma saimniekus no nepatikšanām skaistā lēcienā glāba Šteinbors.

Jau otrā puslaika trešajā minūtē mūsējie nokļuva zaudētājos – pēc viesu tālu piespēles kļūdījās gan trīs metalurgu aizsargi, gan vārtsargs, un Gučašvili netraucēti izvirzīja savējos vadībā.

Liepājnieki metās atspēlēties, un tas mūsējiem arī izdevās. 60.minūtē pēc Zirņa centrējuma skaistus vārtus ar galvu guva Karlsons, bet 73.minūtē pēc vēl viena no flanga iesākta uzbrukuma precīzs bija Grebis. Pēc izvirzīšanās vadībā metalurgi mazliet nomierinājās, un jau radās bažas, vai tikai laukuma saimnieki kārtējo reizi neizsēs pārsvaru, tomēr īstajā brīdī Grebis guva savus otros vārtus spēlē – “Liepājas metalurga” uzvara ar 3:1.