Vārtus guva aizsargi

09.10.2006 18:28

0

“Liepājas metalurga” dublieri Latvijas futbola čempionāta 1.līgas spēlē ar 2:0 (2:0) pievarēja Rīgas vienību “Eirobaltija”, kas cīnās par iespēju aizvadīt pārspēles par iekļūšanu virslīgā. Kamēr ievērojama daļa mūsējo ir izsaukta uz Latvijas un Lietuvas izlasēm, Liepājā palikušajiem spēļu prakse tiek nodrošināta ar līdzdalību 1.līgas spēlēs. Metalurgi ar savu vakardienas pretinieku 1.riņķī bija izrēķinājušies visai nežēlīgi, sagraujot to ar 5:0. Trīs vārtus toreiz guva Arturs Rimkēvičs, kurš arī vakardienas spēlē izgāja uz laukuma sākumsastāvā. Spēlēja arī Jevgēņijs Kecs, Nerijus Astrausks, Antons Jemeļins un Andrejs Žuravļovs.

Pat šāds virslīgas komandas spēlētāju desants pirmajā puslaikā mūsējiem nelīdzēja uzlauzt visai sīksto viesu aizsardzību. Iespējams, ka traucēja sapratnes trūkums starp dublieriem un virslīgas rezervistiem, iespējams, ka daži spēlētāji ir pārāk ilgi nosēdējuši uz “Liepājas metalurga” galvenās komandas rezervistu soliņa.

Spēles pārtraukumā puišiem par savu sniegumu nācās no trenera dzirdēt dažus skarbus vārdus, un otrais puslaiks sanāca dzīvīgāks, bet galvenais, ka rezultatīvāks. Abus vārtus mūsējo labā guva aizsardzības spēlētāji – Andrejs Žuravļovs un Antons Jemeļins.

Nākamā spēle “Liepājas metalurgam” atkal būs savā laukumā – sestdien pulksten 14 pret Rīgas vienību “Multibanka”.