Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Balcera rezultatīvā piespēle neglābj “Sharks” no astotā zaudējuma pēc kārtas

Savu līdz šim rezultatīvāko Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonu aizvada latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Sanhosē “Sharks” mājās piedzīvotajā zaudējumā ar 3:6 pret Minesotas “Wild”. Rūdolfs pārspēja 2018./19. gada sezonā Otavas “Senators” rindās sasniegto – 14 (5+9) punktus.

25.04.2021 09:49

Rūdolfs Balcers, cīnoties “Sharks” nomināli otrajā virknējumā kopā ar Loganu Kutūru un Timo Maieru, laukumā pavadītajās 16 minūtēs un 15 sekundēs (32 no tām mazākumā) arī nopelnīja noraidījumu par pretinieka ķeksēšanu ar nūju, izdarīja četrus spēka paņēmienus, vienreiz atņēma ripu un iekrāja lietderības koeficientu +1.

“Sharks” pilnībā izgāza pirmos divus periodus, pēc nospēlētām 40 minūtēm nonākot iedzinējos ar 0:4. Cerību stariņš mājiniekiem pavīdēja trešās trešdaļas sākumā, kad “Sharks” līdz septītajai minūtei pietuvojās līdz krietni cerīgākajam 3:5. Balcers palīdzēja iesākt atspēlēšanos, asistējot Logana Kutūra vārtu guvumā perioda 71. sekundē (1:4).

Tomēr pabeigt atspēlēšanās centienus mājiniekiem neizdevās, haizivīm ciešot astoto neveiksmi pēc kārtas un turpinot būtiski iedragāt izredzes piedalīties Stenlija kausa izcīņā.