Izturēja tikai pirmo trešdaļu

16.08.2011 07:06

Ar pamatīgu sagrāvi savu gatavošanās posmu jaunajai sezonai uzsākuši komandas “Liepājas metalurgs 2” hokejisti, kas savā laukumā ar 0:8 (0:0, 0:4, 0:4) piekāpās Krievijas Jaunatnes hokeja līgas komandai Čerepovecas “Almaz”.

“Liepājas metalurgs 2” – vārtos Nauris Grīnvalds (rezervē Mārcis Japsis); pirmā maiņa: Oskars Freimanis, Roberts Mamčics – Kārlis Ozoliņš, Klāvs Planics, Edgars Ārinieks; otrā maiņa: Sandis Šostaks, Haralds Neimanis – Linards Mazurs-Mago, Vadims Boženkovs, Regnars Kaļinovskis; trešā maiņa: Iļja Makarovs, Rihards Matuzevičs – Aivars Dēvics, Sergejs Tarabrins, Ivans Dmitrievs; ceturtā maiņa: Maksims Abrašins, Klāvs Maļeckis – Kristiāns Drelings, Māris Miezis, Leonards Rimjars.

Šis mačs izvērtās par ļoti labu treniņu mūsu vārtsargam Naurim Grīnvaldam, kurš laukumā pavadīja visas 60 minūtes un bija galvenais iemesls, kādēļ uz rezultātu tablo pie “Almaz” gūtajiem vārtiem neparādījās divciparu skaitlis. Pirmajā trešdaļā metalurgi vien dažas reizes šķērsoja laukuma viduslīniju, un vēl retāk viņiem izdevās pietuvoties pretinieku vārtiem. Savā aizsardzības zonā mūsējie darbojās pietiekami labi, bet kļūdas veiksmīgi laboja Grīnvalds, tādēļ pirmajā pārtraukumā komandas vēl devās pie rezultāta 0:0.

Viss savās vietās nostājās nākamajās divās trešdaļās. Liepājnieki nedaudz pielāgojās meistarīgāko pretinieku spēles stilam un pilnīgu aizsardzības hokeju nomainīja pret nedaudz atklātāku spēkošanos, pametot zem tanka mūsu vārtsargu, kuram astoņas reizes nācās ņemt ripu ārā no sava cietokšņa. Savas iespējas mājinieki lielākoties izniekoja jau uzbrukumu iedīglī – neprecīzi piespēlējot, neīstajā brīdī paklūpot vai vienkārši pietrūka ātruma, un pretinieki paguva atgriezties aizsardzībā.

Sestdien “Liepājas metalurgs 2” Valmierā spēlēs ar citu Krievijas Jaunatnes līgas komandu “Serebrjanije Ļvi” no Sanktpēterburgas.

Rihards Ļesins,

Andra Gertsona foto

“Metalurgu” vārtsargu Nauri Grīnvaldu nežēloja ne mūsu komandas aizsardzība, ne pretinieki, kuri astoņas reizes iededza sarkano gaismiņu aiz liepājnieku cietokšņa.