Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Jaunie hokejisti atgriežas no turnīra Baltkrievijā

09.11.2011 15:03

Piecas dienas Baltkrievijas pilsētā Minskā norisinājās starptautiskais turnīrs hokejā 2001. gadā dzimušajiem sportistiem “Makdonalda kauss 2011”, kurā piedalījās SK “Liepājas metalurgs” hokejisti un viņu treneri Uldis Ķierpe un Jevgēņijs Banovs, informē sporta kluba preses sekretāre Simona Laiveniece.

Turnīrā piedalījās sešas komandas – SK “Liepājas metalurgs”, “Sokol” Kijeva, “Avangard” Omska, “Junostj” Minska, SDJUŠOR 5 Gomeļa un “Lokomotīve” Jaroslavļa, tiesa gan šajā titulētajā konkurencē Liepājas sportistus atstājot 6. vietā.

Treneris Uldis Ķierpe ar savu audzēkņu sniegumu un gūto pieredzi ir apmierināts: “Pretinieki šajā turnīrā mums bija spēcīgi, aizvadījām piecas spēles, guvām nenovērtējamu pieredzi, jo Krievijas un Baltkrievijas komandas mentalitātes ziņā atšķiras – viņi spēlē iet līdz galam, mums tas vēl jāmācās. Tāpēc arī rezultātā gandrīz katrā no spēlēm pietrūka viens vārtu guvums, lai uzvarētu. Mačā pret Jaroslavļas ”Lokomotīvi” bijām vadībā un tikai dažas minūtes pirms spēles beigām ielaidām vārtus, kas deva neizšķirtu rezultātu. Spēlējot pret Minskas “Junostj”, vēl pagājušajā gadā ievērojami zaudējām, tagad ir līdzvērtīga spēle, kur zaudējām ar 2:3 minūti pirms beigu signāla.”

Jaunie hokejisti piecu dienu garumā iepazinās arī ar pilsētu, pabija ledus cirkū un apskatīja Minskas ievērojamākās vietas. Tomēr galvenais ieguvums ir apziņa, ka līdzvērtīgi varam cīnīties pret spēcīgām kaimiņvalsts komandām.

“LM” – “Sokol” Kijeva  5:6
“LM” – “Avangard” Omska  0:20
“LM” – “Junostj” Minska  2:3
“LM” – “Lokomotīve 2” Jaroslavļa   2:2
“LM” – SDJUŠOR 5 Gomeļa 2:1