“Liepāja” iemet septiņus vārtus, ceturto reizi sezonā pārspējot HS “Rīga”

Latvijas “Optibet” hokeja līgas vakara vienīgajā spēlē pārliecinošu panākumu izcīnīja “Liepājas” komanda, kas izbraukumā ar 7:3 sakāva HS “Rīga”.

"Liepājas" hokejisti svin vārtu guvumu. (Foto: Optibet hokeja līga)
23.02.2022 21:41

Liepājnieki cīņas likteni izšķīra pirmajās 34 minūtes, kad viesiem izdevās gūt četrus vārtus pēc kārtas (4:0). Atlikušajā laikā abas vienības pamīšus guva pa trim vārtiem, kurzemniekiem komfortabli noturot pārsvaru.

“Liepājas” astoto panākumu pēdējās desmit cīņās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli kaldināja uzbrucēji Klāvs Plānics, Rihards Ričards Fomins un krievu leģionārs Fjodors Jarovinskis.

Savukārt par liepājnieku labāko spēlētāju tika atzīts aizsargs Ralfs Grīnbergs, kurš trešās trešdaļas ievadā skaitliskajā vairākumā ar tālu metienu panāca 5:1.

Jāmin, ka pamatlaika beigu daļā 62 sekunžu laikā Oļega Sorokina trenētie rīdzinieki pēc 16 gadus vecā Raivja Strazdiņa un par gadu vecākā Otto Paula Poļakova metieniem guva divus vārtus, savukārt “Liepāja” atbildēja ar krieva Vasīlija Narzjajeva rezultatīvu metienu.

“Liepājas” hokejisti šovakar izdarīja par 19 metieniem pa vārtiem vairāk (36-17).

Rītvakar abas komandas savā starpā spēkosies atkārtoti. Līdzšinējās tikšanās reizēs “Liepāja” šosezon ir bijusi pārāka ar rezultātiem 8:0, 5:4, 5:1 un šodien ar 7:3.

HS “Rīga” – HK “Liepāja” 3:7 (0:2, 1:2, 2:3)

Vārti: 2:52 Fomins (Plānics, Nīmanis) 0:1, 19:42 Plānics (Fomins, Jarovinskis) 0:2, 25:44 Anosovs (Šablovskis, Miezis) 0:3, 33:57 Tiļļa (Noreika) 0:4, 36:34 Biškins (Bunkus) 1:4, 45:28 Grīnbergs (Demiters, Pestunovs, vair.) 1:5, 55:24 Strazdiņš (Krūklītis, Krumpāns) 2:5, 55:52 Narzjajevs (Šablovskis, Seļutins) 2:6, 56:26 Poļakovs (Mateiko) 3:6, 59:55 Jarovinskis (t.v.) 3:7.
Metieni pa vārtiem: 17:36
Soda minūtes: 6:4
Iemetieni: 25:31
Vārtsargi: Deivs Deivids Rolovs – Patriks Bērziņš.