”Liepāja/Optibet” piedzīvo sērijas trešo zaudējumu

01.03.2018 22:05

Latvijas hokeja čempionāta pusfinālā šovakar, 1. martā, tika aizvadīta ceturtās kārtas spēle, kurā ”Liepāja/Optibet” ar rezultātu 3:5 piekāpās ”Kurbads” vienībai. Šajā mačā ar “hat-trick” izcēlās Aleksandrs Galkins.

”Liepāja/Optibet” ļoti veiksmīgi iesāka spēli, izvirzoties vadībā ar 2:0, taču pirmā perioda izskaņā pēc Edgara Homjakova rupja pārkāpuma izcēlās asumi. Homjakovs tikmēr saņēma lielo 5+20 sodu.

Lielais vairākums palīdzēja ”Kurbadam” vienus vārtus atgūt, bet 36. minūtē arī panākt neizšķirtu. Abas reizes vairākumu realizēja Aleksandrs Galkins. Trešā perioda sākumā liepājniekiem vēlreiz izvirzījās vadībā, šoreiz vārtus gūstot Egilam Kalnam, taču tie izrādījās Liepājas pēdējie vārti šajā mačā.

Pavisam drīz Galkins noformēja sev ”hat-trick”, panākot neizšķirtu 3:3, kam sekoja vēl viens trieciens Liepājai Mārtiņa Cipuļa vārtu guvuma izskatā. ”Kurbads” pēc tam izturēja divus sarežģītus mazākumus, bet 59. minūtē intrigu mazināja Jānis Sprukts, panākot 5:3.