Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

“Liepājas metalurgs 2” hokejisti cieš sagrāvi pret “SMS Credit.lv”

21.09.2011 22:21

Pārliecinošu zaudējumu Latvijas atklātā hokeja čempionāta spēlē trešdien piedzīvoja valsts čempions “Liepājas metalurgs 2”, kas ar 0:4 (0:0, 0:1, 0:3) mājās zaudēja “SMS Credit.lv” komandai.

Pēc bezvārtu neizšķirti aizvadītas spēles pirmās trešdaļas vadību otrās trešdaļas desmitajā minūtē ieguva viesu hokejisti, kuru rindās izcēlās Mihails Kokļins.

Trešajā trešdaļā “SMS Credit.lv” noformēja pārliecinošu uzvaru, kad vārtus guva Jurijs Kļujevskis, Ronalds Cinks un Romāns Glazkovs.

“SMS Credit.lv” hokejisti tādējādi pirmajās divās jaunās sezonas spēlēs tikuši pie divām uzvarām, bet liepājnieki cietuši divus zaudējumus.

Citā trešdienas spēlē “Ozolnieki/Monarch” izbraukumā ar 8:2 (6:1, 1:1, 1:0) uzvarēja “Rīga”/LSPA komandu, izcīnot savu otro uzvaru divās spēlēs un pretiniekiem sagādājot otro neveiksmi.

Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Ēriks Bisenieks un Vadims Romanovskis, katram no viņiem iekrājot arī pa vienai rezultatīvai piespēlei. Tikmēr “Rīga”/LSPA rindās izcēlās Lauris Ziemiņš un Gints Leitis.

No pārējām čempionāta komandām seši punkti divās spēlēs ir arī Daugavpils “Latgale”, JLSS/”Zemgale” un “Juniors” vienību kontos.

Kā ziņots, Latvijas atklātajā čempionātā šosezon pirmo reizi kopš 1947.gada startē desmit komandas.

Komandas, kas regulārajā čempionātā ierindosies pirmajās divās vietās, izslēgšanas spēles sāks no pusfināla. Ceturtdaļfinālā savā starpā tiksies komandas, kuras ierindosies no 3. līdz 6.vietai, bet Lietuvas klubs Elektrēnu “Enerģija” izslēgšanas spēlēs nepiedalīsies.

Lai izvairītos no aizvadītās sezonas fināla atkārtojuma, kad “Liepājas metalurgs 2” komandu pārstāvēja spēlētāji, kuri visu sezonu aizvadīja Baltkrievijas atklātajā čempionātā (BAČ), ticis pieņemts, ka divu valstu čempionātos sezonas laikā drīkstēs piedalīties ne vairāk kā trīs viena kluba 1992./1993.gadā vai agrāk dzimušie laukuma spēlētāji plus viens vārtsargs.

Jau vēstīts, ka pagājušās sezonas Latvijas čempionāta finālsērijā “Liepājas metalurgs 2”, kurai pievienojās spēcīgākie “Liepājas metalurga” komandas hokejisti, ar 4-0 pieveica “Ozolnieki/Monarch”.