Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

”Liepājas metalurgs-2” MHL-B grupā svin uzvaru papildlaikā

23.10.2012 19:31

Šodien MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divizionā Latviju pārstāvošā hokeja komanda ‘’Liepājas metalurgs-2’’ Odincovā aizvadīja spēli pret vietējo hokeja klubu ‘’OHI’’ (Odincovas humanitārais institūts). Liepājnieki svinēja uzvaru spēles papildlaikā ar rezultātu 4:3.

Šodien abas komandas aizvadīja pirmo no divām savstarpējām spēlēm. Pirms šīs spēles liepājnieki MHL-B grupas čempionāta kopvērtējumā, pateicoties ļoti labam izcīnīto punktu procentam, atradās 1. vietā. Metalurgi aizvadītās 10 spēlēs bija spējuši izcīnīt 26 punktus. Mājinieki pirms šīs spēles MHL-B grupas kopvērtējumā atradās 4. vietā ar izcīnītiem 25 punktiem.

Metalurgu treneri savas komandas vārtu drošību atkal bija uzticējuši V. Miščukam. Pretinieku vārtos šodien stājās A.Kuvšinčikovs. Liepājniekiem, salīdzinot ar spēlēm Belgorodā (metalurgi uzvarēja ar rezultātiem 3:1 un 6:2), laukuma spēlētāju virknējumos nopietnu izmaiņu nebija notikušas.

Pirmā periodā komandas spēja gūt tikai vienus vārtus, un tas notika, kad mājinieks D. Puškarjovs prata izmantot noraidījumu viesu komandā. Kaut gan liepājniekiem bija pārsvars metienos pa vārtiem (11:6), tomēr vārtu guvumā viņi tos neprata pārvērst.

Otrais periods bija jau daudz rezultatīvāks, jo abas komandas guva četrus vārtus. Perioda trešajā minūtē P. Hodzko panāca izlīdzinājumu, bet pēc 17 sekundēm mājinieks I. Mojorovs atkal vadībā izvirzīja mājiniekus. Tomēr perioda gaitā metalurgi spēja gūt vel divus bezatbildes vārtus, un pateicoties tam viņi ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet pat izvirzījās vadībā. Perioda 19. minūtē izlīdzinājumu panāca V. Freijs, bet kad līdz perioda beigām bija palikušas piecas sekundes metalurgus vadībā izvirzīja E. Homjakovs.

Trešo periodu liepājnieki iesāka ar vairākiem noraidījumiem, un vienu no tiem mājinieks T. Lakejs izmantoja, tādējādi panākot izlīdzinājumu spēles rezultātā. Spēles turpinājumā abām komandām bija vel pa vienam noraidījumam, tomēr spēles rezultātu tas neietekmēja. Spēles 59. minūtē metalurgu treneri izmantoja pusminūtes pārtraukumu, bet arī tas nedeva cerēto rezultātu, un komandas bija spiestas spēlēt papildlaiku.

Papildlaika trešajā minūtē mājinieki palika mazākumā, bet liepājnieki to, kārtējo reizi šai spēle, nespēja izmantot. Tomēr pēdējo vārdu teica metalurgi, jo 22 sekundes līdz papildlaika beigām liepājnieku kapteinis S.Šostaks pielika punktu šai spēlei.

Liepājnieki savu nākamo spēles izvadīs rīt pulksten 16:00, kad atkārtoti tiksies ar Odincovas hokeja klubu ‘’OHI’’.

OHI-Liepājas metalurgs-2 – 3:4 OT (1:0,1:3,1:0, 0:1)

Vārti: 14:30 1:0 Puškarjovs (vairākumā) (Komovs; Ruguļins), 22:59 1:1 Hodzko (Kaļinovskis; Homjakovs), 22:592:1 Mojorovs (Harlamovs), 38:28 2:2 Freijs (Kalns), 39:55 2:3 Homjakovs (Ārinieks; Mazurs-Mago), 45:38 3:3Lakejevs (vairākumā) (Ganzvinds),64:38 3:4 OT Šostaks (bez piespēles)

Vārtsargi: Aleksandrs Kuvšinčikovs – Vadims Miščuks

Metieni pa vārtiem: 38:40 (6:11;8:16;23:10;1:3)

Soda minūtes: 12:12