Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

”Liepājas metalurgs-2” pagarina uzvaru sēriju MHL-B grupā

11.10.2012 18:07

“’Liepājas metalurgs-2’” jaunie hokejisti šodien savās mājās Liepājas ledus hallē aizvadīja kārtējo MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu diviziona spēli, kurā liepājnieki otro reizi uzņēma hokeja klubu “Tveriči” no Krievijas pilsētas Tveras. Metalurgi svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1.

Vakar abas komandas aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, un mājinieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:2. Jaunie metalurgi pēc aizvadītām piecām spēlēm ar izcīnītiem 12 punktiem joprojām atrodas Ziemeļu-Rietumu diviziona labāko komandu pieciniekā ieņemot tajā 5. vietu. Liepājnieku šodienas pretinieki aizvadījuši septiņas spēles un izcīnījuši trīs punktus, kas viņiem ļauj ieņemt desmito vietu.

Arī šodien liepājnieku treneri savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši Vadimam Miščukam. Kā rezerves vārtsargs atkal bija pieteikts Simas Baltrunas. Viesu vārtus otro spēli pēc kārtas sargāja Oļegs Ratņikovs.

Spēle pirmajā periodā, neskatoties uz izteiktu mājinieku pārsvaru (metienu attiecība 25-4), pirmie pie vārtu guvuma tika viesi un tas notika spēles devītajā minūtē, kad S. Ponomarjovs atklāja spēles rezultātu. Pirmajā periodā mājinieki nespēja izmantot divus viesu komandas noraidījumus.

Otrā perioda sākumā liepājnieki izmantoja vairākumu, un R. Mamčics jau trešajā minūtē izlīdzināja rezultātu. Devītajā minūtē E. Ārinieks jau vadībā izvirzīja mājiniekus. Perioda vidū M. Freimanis un I. Ņivins centās noskaidrot savas attiecības ar dūru palīdzību, un par to katrs saņēma četru minūšu disciplināro sodu. Perioda 12. minūtē mājinieki, spēlējot mazākumā, pamanās gūt savus trešos vārtus. Vārtu guvums V. Dobreņkijam. Arī otrajā periodā liepājniekiem metienos pa pretinieku vārtiem bija pārsvars (18-12).

Arī trešo periodu aktīvāk aktīvāk aizvadīja liepājnieki, un tas perioda astotā minūtē deva iespēju L. Rimjanim gūt ceturtos vārtus savas komandas labā. Perioda 15. minūtē P. Hodzko palielināja mājinieku pārsvaru līdz četriem vārtiem. Viesi trešajā periodā divreiz nespēja izmantot skaitlisko vairākumu.

“Liepājas metalurgs-2” hokeja komanda nākošo MHL-B grupas regulārā čempionāta spēli aizvadīs pēc divām dienām jeb 13. oktobrī pulksten 13:00, kad tiksies ar hokeja komandu “Kļin” no Krievijas pilsētas Kļinas.

MHL-B grupas regulārais čempionāts
“Liepājas metalurgs-2” – “Tveriči” 5:1 (0:1,3:0,2:0)

Vārti: 08:58 0:1 Ponomarjovs (Bariševs), 22:36 1:1 Mamčics (vairākumā) (Zabis), 28:22 2:1 Ārinieks (Mazurs-Mago; Homjakovs), 31:14 3:1 Dobreņkijs (mazākumā) (Mamčics;Zabis), 47:02 4:1 Rimjans (Kaļinovskis; Grīnbergs), 54:56 5:1 Hodzko (Rimjans)

Vārtsargi: Vadims Miščuks – Oļegs Ratņikovs

Metieni pa vārtiem: 55:26

Soda minūtes: 12:10