Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

”Liepājas metalurgs-2” revanšējas atstājot pretiniekus sausā

23.09.2012 15:32

‘’Liepājas metalurgs-2’’ jaunie hokejisti šodien savās mājās Liepājas ledus hallē aizvadīja otro no divām sapārotām MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu diviziona spēlēm pret hokeja klubu ‘’Prizma/Rīga’’. Liepājnieki svinēja uzvaru ar pārliecinošu rezultātu 5:0.

Abas komandas vakar Liepājā aizvadīja pirmo savstarpējo tikšanos 2012/2013. gada sezonā. Mājinieki pirmos divos periodos droši kontrolēja spēles gaitu, bet pilnībā izgāžoties trešajā periodā, kad ļāva pretiniekam savos vārtos iemest piecas ripas, piedzīvoja negaidītu zaudējumu ar rezultātu 5:6. Tas metalurgiem bija pirmais zaudējums aizvadītajās trīs spēlēs debitējot MHL-B grupā.

Liepājnieku treneri, neskatoties uz izgāšanos vakardienas spēles trešā periodā, arī šodien savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši Vadimam Miščukam. Kā rezerves vārtsargs atkal bija pieteikts Simas Baltrunas. Rīdzinieku vārtus tāpat kā vakar sargāja Raivis Turks.

Pirmā perioda sākumā mājinieki, ņemot vērā vakardienas spēles rūgto, pieredzi nolēma visu nolikt pa plauktiņiem jau sākot ar spēles pirmajām minūtēm. Perioda trešajā minūtē R.Upenieks atklāja spēles rezultātu. Pēc trīs minūtēm mājinieki ieguva iespēju spēlēt vairākumā, jo viesiem tika noraidīts L. Lāns, un R. Mamčics perioda astotajā minūtē šo iespēju izmantoja, raidot ripu otrreiz rīdzinieku vārtos. Perioda turpinājumā abas komandas guva iespēju uzspēlēt vienādos, bet nepilnos sastāvos. Kad līdz perioda beigām bija palikušas mazāk par deviņām minūtēm, H.Neimanis trešo reizi lika kapitulēt viesu vārtsargam. Tomēr arī tas vel nebija viss, jo mājinieku sastāvā sekoja virkne noraidījumu, un viesiem pat bija iespēja uzspēlēt lielajā vairākumā, tomēr viņi to neprata izmantot. Liepājnieks R. Mamčics nopelnījas 5+20 minūšu disciplināro sodu par uzbrukumu pretiniekam galvas un kakla rajonā.

Otro periodu mājinieki sāka mazākumā, bet viesi nespēja izmantot šo iespēju atspēlēt kādus vārtus. Vel vairāk, kad periodā bija nospēlētās nepilnas deviņas minūtes, rīdzinieki savos vārtos minūtes laikā ielaida divas ripas. Liepājniekiem vārtus guva E. Homjakovs un J.Ziemiņš. Rīdzinieku treneri veica vārtsargu maiņu, un viesu vārtos stājās Kārlis Zakrevskis. Septiņas minūtes līdz perioda beigām metalurgiem bija iespēja uzspēlēt vairākumā, tomēr šoreiz vārti netika gūti.

Trešā perioda piektajā minūtē rīdziniekiem saņemot kārtējo noraidījumu mājiniek bija laba iespēja vēlreiz palielināt spēles rezultātu savā labā, tomēr viņi to neprata. Arī viesi nespēja izmantot mājinieku noraidījumus spēles pēdējās 10 minūtēs. Trešā periodā neviena no komandām vārtus neguva.

Tādējādi izcīnot otro ‘’sauso’’ un trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs liepājnieki vel vairāk nostiprinājās MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu diviziona vadošo komandu trījniekā

‘’Liepājas metalurgs-2’’ hokeja komanda nākošo MHL-B grupas regulārā čempionāta spēli aizvadīs 29. septembrī pulksten 13:00, kad izbraukumā tiksies ar ‘’Platina/Kišiņeva’’spēlētājiem, bet ‘’Prizma/Rīga’’ šajā pašā datumā pulksten 13:00 Krievijas pilsētā Dmitrovā tiksies ar vietējo hokeja klubu ‘’Dmitrov’’.

MHL-B grupas regulārais čempionāts
________________________________________________________________________

‘’Liepājas metalurgs-2’’ – ‘’Prizma/Rīga’’ 5:0 (3:0,2:0,0:0)

Vārti: 02:33 1:0 Upenieks (Hodzko), 07:09 2:0 Mamčics (vairākumā) (Kalns; Freimanis), 11:00 3:0 Neimanis (Freijs; Hodzko), 27:45 4:0 Homjakovs (Ārinieks; Miščuks), 28:44 5:0 Ziemiņš (Boženkovs; Freimanis)

Vārtsargi: Vadims Miščuks (no 43:03 minūtes Sims Baltrunas) – Raivis Turks (no 28:44 minūtes Kārlis Zakrevskis)

Soda minūtes: 35:12