Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Liepājas metalurgs-2” turpina krāt punktus MHL-B grupā

18.12.2012 20:21

“Liepājas metalurga-2” hokejisti šodien Kļinā (Krievija) aizvadīja kārtējo MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijas spēli, kurā tā tikās ar vietējā hokeja kluba “Kļin” spēlētājiem. Pēc spēles liepājnieki ielika savā punktu bagāžā kārtējos 3 punktus, jo uzvarēja ar rezultātu 5:2.

Liepājniekiem šī bija trešā no četrām izbraukuma spēlēm. Pagājušās nedēļas nogalē metalurgi aizvadīja divas spēles Tverā, kur pirmajā spēlē ar rezultātu 3:6 piekāpās vietējam hokeja klubam “Tveriči”, bet otrā spēlē svinēja uzvaru ar rezultātu 5:3. Ar šīsdienas pretiniekiem metalurgi oktobra mēnesī bija divreiz tikušies Liepājā. Pirmajā spēlē liepājnieki ar rezultātu 2:1 svinēja uzvaru spēles pamatlaikā, bet otrā spēlē ar rezultātu 4:3 uzvarēja pēcspēles metienu sērijā.

Jaunie metalurgi pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 26 spēlēm ar izcīnītiem 62 punktiem Ziemeļu-Rietumu divīzijā (arī visā MHL-B grupā) ieņēma 1. Vietu. Tikmēr “Kļin” 26 spēlēs bija spējuši izcīnīt 52 punktus, kas tiem deva 4. vietu (visā MHL-B grupā-6. vietu) tajā pašā divīzija.

Šodien metalurgu treneri vārtos atkal bija ielikuši 17 gadīgo R. Petkusu, bet kā rezerves vārtsargs bija pieteikts B. Tretjakovu. Mājinieku vārtus sargāja Sergejs Radlovskijs.

Pirmajā periodā spēles rezultātu atklāja liepājnieki, kad L. Rimjans septītajā minūtē izmantoja savas komandas vairākumu. Tie periodā bija arī vienīgie gūtie vārti.

Spēles otrā perioda septītajā minūtē mājinieki lika kapitulēt metalurgu vārtsargam. Vel pēc divām minūtēm mājinieki izvirzījās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru.

Trešajā periodā spēles gaitu pilnībā kontrolēja liepājnieki, un tas viņiem vainagojas ar četru vārtu guvumiem. Perioda trešajā minūtē J. Ziemiņš panāca rezultāta izlīdzinājumu, bet 11. minūtē R. Remiņš jau vadībā izvirzīja viesus. Mājinieki nomainīja vārtsargu, bet arī tas viņiem nelīdzēja, jo perioda 13. minūtē R. Upenieks izmantoja savas komandas vairākumu. Punktu spēlei 60. minūtē pielika P. Hodzko, kas raidīja ripu tukšos vārtos, un liepājnieki varēja svinēt uzvaru ar rezultātu 5:2.

“Liepājas metalurgs-2” nākamo spēli aizvadīs rīt pulksten 15:00, kad atkārtoti tiksies ar šīsdienas pretiniekiem.

MHL-B grupas regulārais čempionāts
“Kļin” – “Liepājas metalurgs-2” 2:5 (0:1,2:0,0:4)

Vārti: 06:51 0:1 Rimjans (vairākumā) (Kaļinovskis), 26:01 1:1 Trošins (Karasjovs; Jeremejevs), 27:58 2:1 Tjepkins (Karasjovs; Jeremejevs), 42:45 2:2 Ziemiņš (Aploks; Homjakovs), 50:03 2:3 Remiņš (bez piespēles), 52:58 2:4Upenieks (vairākumā) (Homjakovs; Neimanis), 59:42 2:5 Hodzko (tukšos vārtos) (bez piespēles)

Vārtsargi: Sergejs Radlovskijs (no 50:03 minūtes Mihails Fofanovs) – Reinis Petkus

Metieni pa vārtiem: 22:23 (8:3;7:12;7:8)

Soda minūtes: 6:2 (2:2;2:0;2:0)