“Liepājas metalurgs-2” turpinās neveiksmes MHL-B grupā

20.01.2013 18:18

Šodien savu skatītāju priekšā ‘’Liepājas metalurga-2’’ hokejisti aizvadīja otro spēli MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijā pret Odincovas (Krievijas) hokeja kluba ‘’OHI’’ (Odincovas Humanitārais institūts) spēlētājiem. Skanot spēles beigu signālam kļuva skaidrs, ka metalurgi piedzīvojuši piekto zaudējumu spēles pamatlaikā ar rezultātu 1:5.

Liepājnieki ar saviem šodienas pretiniekiem tikās vakar, un graujoši slikti sākot spēli, tomēr spēja uzvarēt spēles papildlaikā ar rezultātu 5:4. Jaunie metalurgi pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 33 spēlēm ar izcīnītu 77 punktiem Ziemeļu-Rietumu divīzijā joprojām ieņēma 1. vietu, bet MHL-B grupā vakar noslīdēja uz 2. vietu, jo ir sliktāks izcīnīto punktu procents nekā Kazaņas hokeja klubam “Irbis”. Tikmēr “OHI” 31 spēlēs bija tikuši pie 58 punktiem, kas viņiem šai pašā divīzijā deva 5.vietu (visā MHL-B grupā 10. vietu starp 31 komandām). No MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijas sev vietu izslēgšanas spēlēs jau nodrošinājuši hokeja klubi “Liepājas metalurgs-2” un “Zeļenograd”, bet pārējiem komandām vel jāpacīnās par atlikušām divām vietām.

Šodien metalurgu treneri savas komandas vārtos bija ielikuši S. Baltrunas, bet pretinieku vārtus tāpat kā vakar sargāja A. Kuvšinčikovs.

Pirmais periods aizritēja bez sevišķiem notikumiem, un komandas vārtus neguva.

Spēles rezultāts tika atklāts, kad otrā perioda 28. minūtē precīzs bija O.Aploks ar maiņas partneriem. Perioda 32. minūtē viesi realizēja vairākumu, bet 36. minūtē viesi jau izvirzījās vadībā.

Trešā perioda 15. minūtē viesi palielināja savu vārtu pārsvaru līdz diviem vārtiem. Spēles 59. minūtē viesi guva arī ceturtos vārtus, un līdz ar to kļuva skaidrs, ka liepājnieki ir piedzīvojuši piekto zaudējumu spēles pamatlaikā startējot šosezon MHL-B grupā. Spēles pēdējā minūtē viesi guva arī piektos vārtus.

“Liepājas metalurgs-2” nākamo spēli aizvadīs 2. februārī pulksten 13:00, kad savu skatītāju priekšā tiksies ar Latvijas hokeja speciālista A. Ciprusa trenētā Viļņas (Lietuva) hokeja kluba “Baltika” spēlētājiem.

MHL-B grupas regulārais čempionāts
“Liepājas metalurgs-2”-“OHI” 1:5 (0:0,1:2;0:3)
Vārti: 27:30 1:0 Aploks (Kaļinovskis), 31:29 1:1 Oparins (vairākumā (Puškarjovs; Djupins), 35:45 1:2 Vdovins (Majorovs; Samarins), 54:31 1:3 Puškarjovs (Komovs), 58:08 1:4 Djupins (Majorovs; Makrickijs), 59:14 1:5Zinovjevs (Majorovs; Makrickijs)
Vārtsargi: Simas Baltrunas – Aleksandrs Kuvšinčikovs
Soda minūtes: 6:6 (0:0;2:4;4:2)