Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

“Liepājas metalurgs 2” uzvar un izlīdzina rezultātu sērijā (video)

27.03.2012 18:00

Šovakar Latvijas atklātā virslīgas hokeja čempionāta spēlē “Liepājas metalurgs 2” pusfināla ceturtajā spēlē mājās ar 4:2 uzvarēja “SMSCredit.lv” komandu. Rezultāts sērijā 2:2.

“SMScredit.lv”, kas vakar Liepājā uzvarēja ar 1:0, šodien spēlēja ar nepilniem trim uzbrucēju virknējumiem, kas neizbēgami negatīvi ietekmēja rīdzinieku varējumu.

Spēles sākums gan viesiem izdevās, jo 10. minūtē tieši viņi atklāja rezultātu, no vārtu priekšas iemetot Mihailam Kokļinam. Liepāja izlīdzinājumu panāca visnotaļ ātri – pēc nepilnām divām minūtēm “Metalurgs 2” perfekti izspēlēja skaitlisko vairākumu, kuru ar rezultatīvu metienu noslēdza Regnars Alksnis – 1:1.

Mājinieki pirmajā periodā neprata izmantot lielo vairākumu, taču otrās trešdaļas sākumā, spēlējot piecatā pret trim pretiniekiem, beidzot iemeta, izceļoties Kārlim Ozoliņam. Otrajā periodā “Metalurgs” iemeta vēl divas ripas (Artūrs Kuzmenkovs un Jānis Straupe), panākot jau 4:1.

Pēdējā periodā Ronalds Cinks vairākumā vienus vārtus atguva, taču uz neko vairāk viesi nebija spējīgi un piedzīvoja zaudējumu ar 2:4. Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2, nākamā spēle ceturtdien notiks “Inbox.lv” hallē.

Latvijas čempionāta pusfināli

Liepājas Metalurgs 2 – SMScredit.lv 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)

Vārti: 9:17 Kokļins (Maslovskis, Pētersons) 0:1, 11:04, Alksnis (Skvorcovs, Mickevičs, vair.) 1:1, 21:53 Ozoliņš (Tiļļa, Siksna, vair. 2) 2:1, Kuzmenkovs (Mickevičs, Siksna) 3:1, 36:10 Straupe 4:1, 46:05 Cinks (Ozoliņš, Fadejevs, vair.) 4:2

Vārtsargi: Kalniņš – Kazanovs