Sestdiena, 11. maijs Milda, Karmena, Manfreds

Vieni gūti vārti, divi pārliecinoši zaudējumi

29.10.2006 19:56

0

Nedēļas nogalē “Liepājas metalurga” hokejisti aizvadīja divas spēles ar vienību “Rīga 20”. Pirmajā mačā mūsējie piekāpās ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1), bet otrajā cieta sagrāvi ar 1:5 (1:0, 0:4, 0:1). Nedēļas nogales pirmās sērijas pirmajā trešdaļā nedaudz vairāk darba bija Žabotinskim, metalurgiem vairāk nācās darboties pretuzbrukumos, tomēr pirmās 20 minūtes noslēdzās ar taisnīgu bezvārtu neizšķirtu.

Otro trešdaļu krietni aktīvāk sāka laukuma saimnieki, iespiežot viesus viņu aizsardzības zonā, tomēr teicami spēlējošo rīdzinieku vārtsargu Stiģi pārspēt neizdevās, savukārt Latvijas U-20 izlases bāzes komanda realizēja divus skaitliskos vairākumus. Arī pēdējā perioda ievadā ievērojams pārsvars piederēja metalurgiem, brīžiem šķita, ka mūsējie spēlē vairākumā, bet iznākums bija līdzīgs, kā otrajā trešdaļā – viesu vārti palika neieņemti (rīdziniekus glāba arī vārtu stabs), bet rīdzinieki ātrajā pretuzbrukumā panāca 3:0.

Svētdienas maču metalurgi sāka tik apņēmīgi, ka iepriekšējās dienas mača iznākums šķita neizprotams. Mūsējiem beidzot arī izdevās pārspēt Stiģi, tiesa – tikai pirmā perioda pēdējā minūtē. Loģiskāk būtu bijis, ja liepājnieki gūtu vēl kādus vārtus, tomēr Propošina raidījums palika vienīgais metalurgu vārtu guvums divos mačos pret junioriem.

Par īstu murgu laukuma saimniekiem izvērtās nākošās divdesmit minūtes, it īpaši otrā perioda pirmā minūte, kuras laikā rīdzinieki nosvēra svaru kausu sev par labu – 2:1, bet mača atlikušajā daļā uzvaru pār metalurgiem padarīja graujošu.

Otrajā spēlē kārtējā savainojuma dēļ mūsu rindās nevarēja piedalīties Ivanovs, bet pārējie pieredzējušie spēlētāji ne tikai palika bez rezultativitātes punktiem, bet arī centības ziņā zaudēja saviem gados jaunākajiem komandas biedriem.

Trešdien pulksten 19 “Liepājas metalurgs” viesos cīnīsies ar vienību “ASK/Ogre”.

“Liepājas metalurga” galvenais treneris Vladimirs Golubovičs:

– Pretinieks izmantoja gandrīz visas iespējas gūt vārtus, bet mums, lai arī piederēja iniciatīva, divos mačos izdevās pretinieku vārtsargu pārspēt tikai vienu reizi. Komandā ir ievērojamas kadru problēmas gan uzbrukumā, gan aizsardzībā – savainoti ir Kuļibaba, Jermakovs, Donats Kumeļausks, Ivanovs, Bužāts.