Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

Atbalsta “Rožu galeriju”

Atbalsta “Rožu galeriju”
26.07.2008 11:00

Atbalstīt “Rožu galerijas” projektu ar nosacījumu, ka šim objektam nepieciešamās transporta organizācijas izmaiņas finansēs akciju sabiedrība “Mēs Liepājai” – tā nolēmusi Liepājas domes Attīstības komiteja. Par to vēl jaunnedēļ lems arī dome, lai virzītu projektu tuvāk sabiedriskajai apspriešanai un īstenošanai. Akciju sabiedrība “Mēs Liepājai” iecerējusi bijušā Ļeņina pieminekļa laukumā būvēt četrstāvu ēku, kurā paredzēti veikali, kafejnīcas un izstāžu zāle, ka arī apakšzemes autostāvvieta zem ēkas ar 214 vietām.

Iepriekš projekta attīstītāji vēlējās vienlaikus izbūvēt arī daļu ielu pazemes – zem Zivju ielas un tirdzniecības nama “Kurzeme” priekšā, kur bija iecerētas gan pazemes stāvvietas, gan tirdzniecības vietas, gan gājēju ejas, kas savienotu jaunbūvi ar Latviešu biedrības namu un “Kurzemi”.

No šās ieceres uzņēmēji atteikušies, tomēr nedaudz ielu pazemes projekta īstenošanai viņiem būs vajadzīgs, lai ierīkotu iebraukšanu pazemes stāvvietās. Tāda paredzēta divās vietās – Rožu laukuma galā iepretī viesnīcai “Līva” un A.Pumpura ielā pretī kinoteātrim “Balle”. Jaunajā variantā nedaudz samazināts arī ēkas apjoms, pastāstīja pilsētas galvenā arhitekte Iveta Ansone. Pēc viņas teiktā, uzņēmēji kopā ar projektētājiem tagad atrisinājuši galveno uzdevumu, kura dēļ pret projektu bija iebildes, – transporta organizāciju.

Nora Driķe,
“Kurzemes Vārds”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli