Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Gatavojas ražot elektrovelosipēdus

Gatavojas ražot elektrovelosipēdus
04.03.2013 07:06

Uzņēmums “Blue Shock Bike”, kas piedāvā elektrovelosipēdu nomu, gatavojas šo videi draudzīgo transportlīdzekli arī ražot. Pašlaik tas Liepājā meklē piemērotu vietu ražotnei.

Tuvāko trīs mēnešu laikā būs skaidrs, kur un cik lielā apjomā elektrovelosipēdus ražos, “Kurzemes Vārdam” pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Artis Daugins.

“Pašlaik izmantojam Čehijā ražotus elektrovelosipēdus, ar kuriem testējam savus izgudrojumus un ieviest plānotos jauninājumus. Līdz ar to, saprotot plusus un mīnusus, redzot, kādas izmaksas rodas, esam sapratuši, ka elektrovelosipēdus mums ir izdevīgāk ražot šeit uz vietas. Tādējādi varam samazināt gan galējo cenu, gan arī palielināt servisa kvalitāti,” sacīja A. Daugins. Viņš gan atzina, ka ir diezgan problemātiski atrast attiecīgos speciālistus, kas pārzina jaunās tehnoloģijas.

Uzņēmums “Blue Shock Bike” iecerējis ieviest Latvijā arī elektrotaksometru pakalpojumus. Taču šis projekts tagad uz laiku apturēts, taču uzņēmēji no tā nav atteikušies pavisam. Lai īstenotu šo biznesa ideju, Latvijā bija plānots atvērt Amerikas elektroautomobiļu ražotāja servisa centru. Taču ASV kompānija secinājusi, ka Latvijas tirgus tam ir pārāk mazs. Pašlaik uzņēmēji uzsākuši sadarbību ar ražotājiem Vācijā.

Ilze Ozoliņa,
“Kurzemes Vārds”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli