Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Liepājas Universitātes Tautas mūzikas grupa “Baļķi” nominēti Gada balvai

Liepājas Universitātes Tautas mūzikas grupa “Baļķi” nominēti Gada balvai
08.01.2010 13:35

2009. gada nogalē biedrība “LaMPA” un kompānija “MicRec PM” publiskojusi Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas nominantu sarakstu.

Par nomināciju “Labākais tautas mūzikas albums” cīnīsies arī LiepU Tautas mūzikas grupa “Baļķi” ar albumu “Te man tika”. Šajā nominācijā vēl izvirzīti Sergeja Jēgera, “Simfonietta Rīga” un Māra Sirmā albums “Dziesmiņās remdējos”, “Iļģu” albums “Īsākās nakts dziesmas”, Valta Pūces un “The Shin” albums “Es arī” un Latvijas Radio kora albums “Krusta dancis”.

“Baļķu” albuma “Te man tika” iznākšanas svētkus svinēja pagājušā gada pavasarī – Jurģu dienā. Albumā apkopotas no Lieldienām līdz Ūsiņiem dziedamas pavasara dziesmas.

Tautas mūzikas grupa “Baļķi” Liepājas Universitātē darbojas kopš 2000. gada un apvieno radošus, latviešu tautas tradīcijas un dziedāšanu izzinošus jaunus cilvēkus, kas sevi dēvē par folkloras draugiem. “Baļķi” iedzīvina latviskās svētku tradīcijas, piedalās dažādos pasākumos gan Liepājā, gan visā Latvijā, kā arī stiprina sadarbību ar kaimiņvalstu, piemēram, Lietuvas folkloristiem

“Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balva 2009” notiks š.g. 23.februārī jau 14. reizi, un to ekskluzīvā tiešraidē no Latvijas Nacionālās operas pārraidīs TV3.

Jevgenija Skoraja,
Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)