Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Diriģents Jānis Ivuškāns savējo dēļ pagriezīs zemeslodi

“Esmu ticis pie pirmā kilograma!” Jānis Ivuškāns bija priecīgs, uzzinot, ka kategorijā “Popkultūra” kultūras balva piešķirta Dziesmu un deju svētku atklāšanas koncertam pie “Arēnas Rīga”. Aranžējis daļu muzikālās programmas, arī diriģējis šo pasākumu.

Diriģents Jānis Ivuškāns savējo dēļ pagriezīs zemeslodi
Foto: Viļņa Bulava zīmējums
Foto: Viļņa Bulava zīmējums
23.02.2024 00:15

liepajniekiem.lv

Pēc dažām dienām sekojusi vēl viena ziņa, par ko priecāties, – nominācija titulam “Gada liepājnieks 2023”. “Esmu pagodināts,” viņš portālam liepajniekiem.lv saka. Tā būšot jau otrā reize.

Labs lietaskoks

Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2023” svinīgo ceremoniju Jānis neesot skatījies. Pozitīvo ziņu ieraudzījis komponista Kārļa Lāča profilā feisbukā.

“Šis ir mans pirmais kilograms mazliet svarīgākā lomā nekā vienkārši orķestra mūziķim. Liepājas Simfoniskais orķestris iepriekš ir saņēmis vairākas balvas, arī citi sastāvi, kuros darbojos, bet

kā diriģents un aranžētājs šādi tieku sumināts pirmo reizi,”

stāsta Jānis.

Tieši K. Lācis viņu uzaicinājis palīgos. Tas noticis pēc otrā Latvijas Mūzikas lielā koncerta Mežaparkā, kurā Jānis ņēmis dalību kā aranžētājs un diriģents.

“Viņam acīmredzot patika, kā es strādāju ar orķestri,” spriež Jānis.

K. Lācis portālam teic, ka ar liepājnieku vienmēr esot liels prieks sastrādāties. Viņš uzskata, ka “Jānis ir labs lietaskoks, kas izveidojies Liepājā”.

“Ritmiskās mūzikas jomā, kad nepieciešams sagatavot simfonisko orķestri, piemeklēt sastāvu,

līdz ar viņa ienākšanu orķestris ir sācis skanēt un spēlēt par krietnu pakāpi labāk.

Arī aranžijas ir pārdomātas un smalki uzrakstītas, pēc kurām var redzēt, ka viņš ļoti nopietni attiecas pret savu darbu,” paslavē K. Lācis.

Atklāšanas koncertā J. Ivuškāns esot bijis saviļņots, protams, satraucies. Bet patīkami satraucies. Koncerta apmērs bijis iespaidīgs. Un, kā nu ne, ja tas notika Dziesmu svētkos.

“Aranžēšanā un diriģēšanā es eju pa maziem solīšiem uz priekšu un uz augšu. Šis bija viens no maniem lielākajiem,” atzīst Jānis.

Tālākajiem notikumiem, kas attiecās uz Dziesmu un deju svētkiem, neesot sekojis līdzi.

“Kā ar Kārli sākām darbu februārī, tā līdz koncerta dienai. Daudzi nesaprot, cik liels darbs ir tieši līdz koncertam. Muzikāli izkopt, lai katrs mūziķis zina, kas viņam jādara. Kad visu saliec kopā, pēc būtības koncertā pat vari nediriģēt.

Atliek tikai izvilkt īsto emociju no mūziķiem, jo viņi visu māk, visu zina.”

Pēc koncerta Jānis ar bērniem braucis atpakaļ uz Liepāju. “Man bija lieliska nedēļa, miers pēc šī visa. Sieviņa vēl nedēļu palika, viņa bija starp koristiem.”

Ivuškānu ģimenē aug četras atvases – trīs dēli un meitiņa. Būšana kopā ar bērniem uz Jāni iedarbojas terapeitiski. Ar viņiem darbojoties, galva “iztīrās”, viss saspringums un raizes pazūd.

“Mums visiem patīk ūdens, patīk peldēt, sauļoties, izbraukt ar riteņiem,” viņš uzskaita, ko labprāt dara kopā.

Ja dara, tad līdz galam

Vaicāts par savu radošo un profesionālo darbību patlaban, J. Ivuškāns min sava vadītā simfoniskā kolektīva “Baltic Groove Orchestra” sadarbību ar dziedātāju Aiju Andrejevu, ierakstīts mākslinieces jaunais albums “Tagadne”.

Martā gaidāms prezentācijas pasākums Rīgā, pirms tam – uzstāšanās “Zelta mikrofonā”. “Ir daudz plānu ar lielajiem koncertiem. Tiešām ļoti daudzas lietas,” Jānis nosaka, neizplūstot uzskaitījumā.

Daudziem mūziķis asociējas ar trompeti, kas ir viņa “mūža” instruments. “Man tiešām patīk. Es būtu priecīgs, ja es varētu tikai spēlēt trompeti, bet diemžēl tas nav iespējams. No otras puses, –

esmu pateicīgs, jo aranžija, kompozīcija un diriģēšana arī ir tās lietas, kas mani aizrauj.”

Kādā publikācijā Jānis ir nodēvēts par muzikālo dzīvsudrabu. Trompetists, pedagogs, aranžētājs, komponists, diriģents. Producējis daudzus koncertus, rīkojis džeza sesijas, veidojis muzikālo noformējumu filmām, piedalījies festivālos un konkursos.

Apņēmības un darbaspēju viņam netrūkst. Pats kādā intervijā atzinis:

“Man ir divas galējības: vai nu nedaru, vai daru līdz galam, ar pilnu dvesmu metos iekšā.”

Viens no tiem, kurš pilsētā atvēra jaunu kultūrvietu “Pegaza pagalms”. Kopš decembra gan viņš vairs tur neesot, sīkāk nepaskaidrojot, kādēļ tā. Bet viņam jau atkal kaut kas ir padomā pilsētvidei un kultūras baudītājiem. Pagaidām skaļi par to vēl nerunā.

Vairāk nekā 15 gadus J. Ivuškāns ir bijis pedagogs, patlaban pasniedz trompetes spēli Ventspilī. Viņš apsver no šī darba atteikties.

“Kā skolotājs strādāju no 19 gadu vecuma. Varbūt pietiek. Ir forši, ir lieliski būt par skolotāju, bet – stāsts par to pašu, kas par orķestra mūziķi, – nevar četrus bērnus ar to uzturēt. Līdz ar to jādara daudz kas cits. Vairāk darbošos ar profesionāļiem, visi mani plāni ir saistīti ar to.”

Liepājā jūtas ļoti labi

Jānis pārsvarā cenšos darīt to, ko gribas un kas pašam patīk. Viņa lauciņš ir kultūra. No kurienes tas?

“Manā ģimenē līdz šim ne profesionāli, ne amatierlīmenī nav bijis neviena mūziķa, dziedātāja vai dejotāja.

Nevaru izskaidrot, kāpēc man padodas.

Mani aizveda uz mūzikas skolu, iedeva rokās trompeti, un tā arī no sešu gadu vecuma to daru. Ar laiku tas sāka “apaugt”. Aranžēšanu un diriģēšanu sāku pirms 10 gadiem. Līdz tam vairāk koncentrējos uz būšanu par profesionālu instrumentālistu – trompetistu.”

Aranžēt un diriģēt apguvis pašmācības ceļā. Lai arī nav bakalaura vai maģistra grāda tieši diriģēšanā, aranžēšanā vai kompozīcijā, vinilplates ar savu mūziku viņš ir izdevis, tāpat viņa aranžijas skan, šķiet, visos Latvijas orķestros.

Liepāja nav J. Ivuškāna dzimtā pilsēta. Bet tā kļuvusi par vietu, kur pavadījis visilgāk no savas dzīves.

“Man šeit ir ļoti labi. Uz Rīgu atpakaļ negribu, burzma man par lielu.

Liepāja ir pilsēta ar savu auru, savu vēsturi, tradīcijām.

Kultūras piedāvājums un iespējas kā kultūras darbiniekam noteikti ir otrajā vietā aiz Rīgas. Šeit var attīstīties.”

Uzņēmuma “REKU” pārstāve Liena Dāvida ar J. Ivuškānu sadarbojusies jau gadus sešus.

“Aizsākās ar manu piedāvājumu veidot aranžijas Mesas koncertam “Arēnā Rīga”, un tad jau piedāvāju viņam Liepājā šo pašu koncertu arī diriģēt. Pamazām vien nonācām pie koncertiem “Daugavas” stadionā Rīgā un Mežaparka lielajai estrādei. Un pie tā mēs neapstājamies.”

Raksturojot Jāni, L. Dāvida saka:

“Jānis ir cilvēks enerģija! Ja viņam ir ideja, tad kā āzis ies cauri sienai, lai panāktu savu.

Uz skatuves, esot diriģenta ampluā, – tā ir Jāņa īstā vieta. Aranžēt un diriģēt. Tur viņš lido un kaifo, un tas ir redzams jebkuram.”

Strādāt ar Jāni neesot viegli. “Esam klieguši viens uz otru, esmu dzinusi viņu ārā no sapulču telpas, bet tie ir sadzīves sīkumi. Esmu laimīga, ka dzīve ir devusi iespēju strādāt kopā un saukt viņu par savu draugu, jo viņš savējo dēļ pagriezīs zemeslodi pretējā virzienā gan ikdienā, gan darbos.”

Foto: Egons Zīverts

Vizītkarte

Jānis Ivuškāns

 • Dzimis 1986. gada 29. oktobrī.
 • Trompetists, komponists, aranžētājs, diriģents, pedagogs.
 • Simfoniskā kolektīva “Baltic Groove Orchestra” mākslinieciskais vadītājs un diriģents.
 • Beidzis Ventspils Mūzikas vidusskolas trompešu klasi.
 • Profesionālo bakalaura un maģistra grādu ieguvis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.
 • Liepājas Kultūras gada balvas ieguvējs 2015. gadā.
 • Titula “Gada liepājnieks” saņēmējs 2017. un 2023. gadā.
 • Ģimenē ar sievu Sniedzi aug četri bērni: Jānis, Olivers, Alberts, Elija.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz