Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Aizputē mācīs gatavot alu

Aizputē mācīs gatavot alu
02.05.2011 11:36

Atslēgvārdi

7. maijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 “Serdes” rezidenču un darbnīcu centra pagalmā,
Aizputē, Atmodas ielā 9 biedrības “Kustība par labu alu” un “Starpnozaru mākslas grupa Serde” organizē alus gatavošanas meistardarbnīcas, kurās tiks demonstrēts alus gatavošanas process vairākos tā tapšanas etapos, informē biedrības “Serde” pārstāve Signe Pucena.

Mājas alus brūvētāji no visas Latvijas atklās alus gatavošanas procesu un receptes, dalīsies pieredzē, atbildēs uz jautājumiem un praktiski demonstrēs alus darīšanas tehnoloģijas un tradīcijas.

Alus brūvēšana mājās ir viena no interesantākajām latviešu tradīcijām, kas savu aktualitāti nav zaudējusi arī mūsdienās – vēl joprojām visā Latvijā, izmantojot gan tradicionālas, gan pavisam modernas iekārtas, mājas apstākļos brūvē garšīgu alu. Tomēr šis process prasa noteiktas iemaņas, kuras vislabāk var apgūt domubiedru pulkā, praktiski daloties pieredzē.

Alus “Sedes” pagalmā tiks brūvēts gan pēc tradicionālām metodēm, gan uz vairākām dažādas sarežģītības iekārtām, kuras paši brūvētāji pagatavojuši mājas apstākļos. Tāpat būs iespējams uzzināt visu par šim procesam nepieciešamajām izejvielām.

Iepriekš pieteikties var internetā kupla.lv/aizpute, pa e-pastu [email protected] vai telefonu 20237528.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli