Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Būvdarbus atsāks pavasarī

Būvdarbus atsāks pavasarī
Foto: Egons Zīverts
07.12.2018 07:15

"Kurzemes Vārds"

Būvdarbos uz reģionālā autoceļa P111 Ventspils (Leči)–Grobiņa no decembra sācies tehnoloģiskais pārtraukums, jo ziemas sezonā šo darbu veikšanai nav piemēroti laika apstākļi, informē uzņēmumā VAS “Latvijas Valsts ceļi”. Būvdarbi turpināsies 2019. gadā, tos plānots pabeigt līdz vasaras beigām.

“Līdz 30. novembrim, kad sākās tehnoloģiskais pārtraukums, izbūvēts pamata segums un divas asfalta kārtas trešajā daļā objekta, kā arī atjaunotas brauktuves uz tiltiem pār Saku un Karpu. Nākamgad, iestājoties būvdarbu veikšanai piemērotiem laika apstākļiem, kas varētu būt aprīlī, tiks turpināta ceļa pamatu un asfaltbetona seguma izbūve atlikušajā ceļa posmā,” stāsta “Latvijas Valsts ceļu” pārstāve Ieva Niedra. Tehnoloģiskā pārtraukuma laikā visā objektā ātrums ierobežots līdz 70 km/h, atsevišķās vietās un uz tiltiem – līdz 50 km/h.

Visa būvniecības procesa laikā tiekot veiktas gan būvniecībā izmantoto materiālu, gan veikto darbu kvalitātes atbilstības pārbaudes. Ja tiek konstatētas atkāpes no prasītā, tās tiek novērstas, apgalvo I. Niedra.

Būvdarbi uz Ventspils šosejas posmā no 43,2. līdz 63. kilometram uzsākti šī gada aprīlī, tos veic SIA “Binders”. Būvdarbiem atvēlētais laiks saskaņā ar līgumu ir 330 dienas. Darbu izmaksas ir 10,6 miljoni eiro (ar PVN).

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli