Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Dižģimene saņem Atzinības rakstu

Dižģimene saņem Atzinības rakstu
Foto: Egons Zīverts
10.01.2017 06:52

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Dīķu ģimene no Otaņķu pagasta saņēmusi Kurzemes plānošanas reģiona Atzinības rakstu, apstiprina Nīcas Novada domes pārstāve Gunita Šime.

Atzinības raksts pasniegts par ieguldījumu Latvijas nākotnes veidošanā, kopjot ģimeniskās vērtības un audzinot krietnu, gudru un sabiedriski aktīvu jauno paaudzi, lasāms pašvaldības mājaslapā. Dāvanā saņemts arī žurnālu ”Ilustrētā Junioriem” un ”Ilustrētā Pasaules Vēsture” abonements.

G. Šime skaidro, ka šādā veidā Kurzemes Plānošanas reģions pateicas visām tām ģimenēm, kas tika virzītas uz Valsts prezidenta egles iedegšanas pasākumu, taču netika izraudzītas šim īpašajam notikumam.

Ģimenes virza pašvaldības, un pieteikumu šogad bijis patiešām daudz – 17. Jau rakstīts, ka uz pasākumu decembrī devās liepājnieku Ingas Želnas un Andreja Starovecka ģimene, kā arī rucavnieku Liesmas Graudužas un Jana van der Vēna ģimene. Abās aug pa astoņiem bērniem. Izvēli izdara Latvijas Pašvaldību savienība.

No Liepājas apkārtnes vēl bija pieteikti Nīcas novada iedzīvotāji Daiga un Agris Dīķi. Viņiem ir seši bērni, rāda Kurzemes Plānošanas reģiona informācija. Vaiņodes novads bija rosinājis, ka uz egles iedegšanu Rīgā varētu doties piecu bērnu vecāki Judita un Ēriks Cērpi, Durbes novads pieteicis Baltrakovu ģimeni, Priekules novads – Mārītes un Andra Siseņu ģimeni, bet Pāvilostas novads – Zamarīšu ģimeni.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli