Ceturtdiena, 27. februāris Līva, Līvija, Andra

Iepazīst Kurzemes līkločus

Iepazīst Kurzemes līkločus
Foto: Dainis Kārkluvalks
15.08.2018 07:01

"Kurzemes Vārds"

Aizputē sākusies tematiskā nedēļa bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Četras dienas viņiem būs iespēja piedalīties radošās nodarbībās, sportot, kā arī doties ekskursijā “Kurzemes līkloči”, informēja biedrības “Aizputes samarietis” valdes locekle Inese Šteinberga.

Nometnei pieteikušies 25 bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām no Aizputes novada. “Trīs dienas mums notiks radošas aktivitātes. Stadionā būs sporta nodarbības, izjādes ar zirgu. Nometnes dalībnieki dosies uz mākslinieku darbnīcu un rezidenču centru “Serde”, kur apgūs veidošanu no māla. Nāks ciemos mākslinieks Ģirts Brumsons un mācīs gatavot latviskas lietas – zēniem no koka un meitenēm izšūt,” pastāstīja I. Šteinberga. Tematiskās nedēļas noslēgumā nometnes dalībnieki brauks ekskursijā pie mājražotājiem. “Valsts simtgadē dosimies Kurzemes līkločos izgaršot Latvijas garšu. Skatīsimies, kā Alsungā cep sklandraušus, kā kūpina zivis.”

Biedrības “Aizputes samarietis” atbalsta centrs “Roku rokā” nometni rīko Aizputes novada domes atbalstītā projektā “Smaidi, jo tas izmaina visu!” sadarbībā ar Šveices pilsētu Švercenbahu. Projektu izstrādājušas Aizputes vidusskolas skolnieces Laura Pētersone un Laura Jegorova.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli