Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

No nākamā gada Grobiņā būs divas jaunas pašvaldības iestādes – būvvalde un pašvaldības policija

No nākamā gada Grobiņā būs divas jaunas pašvaldības iestādes – būvvalde un pašvaldības policija
Foto: RUDĪTE BĒRZIŅA
03.12.2019 10:44

LETA

No nākamā gada 1.janvāra Grobiņā būs divas jaunas pašvaldības iestādes – būvvalde un pašvaldības policija, Grobiņas novada domes sēdē nolēmuši deputāti.

Kā aģentūru LETA informēja Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore, gan būvvalde, gan pašvaldības policija Grobiņas novada domē kā nodaļas darbojās jau iepriekš. Būvvalde darbojās kopš 2015.gada 1.jūnija, bet pašvaldības policija kopš 2016.gada.

Lēmums tās juridiski noformēt kā pašvaldības iestādes pieņemts tāpēc, ka ir pieaudzis šo iestāžu darba apjoms, kā arī mainījusies likumdošana. Darbošanās jaunajā statusā abām iestādēm ļaus autonomi, patstāvīgi un īsākā laikā pieņemt dažādus lēmumus, skaidroja Pastore.

Viņa uzsvēra, ka iedzīvotājiem šīs izmaiņas nekādas būtiskas pārmaiņas neradīs, jo abas iestādes turpinās sniegt iepriekš sniegtos pakalpojumus. Tām abām arī nemainīsies atrašanās vieta. Būvvalde kā līdz šim atradīsies Grobiņā, Lielajā ielā 76, savukārt pašvaldības policija – Grobiņā, Lielajā ielā 54.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli