Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Novada vadītājs: lietuvieši piesārņo piekrasti

Novada vadītājs: lietuvieši piesārņo piekrasti
Foto: Egons Zīverts
26.07.2016 07:09

"Kurzemes Vārds"

Jūras piekraste Rucavas novadā ir vispiesārņotākā no visām pludmalēm Liepājā un apkārtējos novados – secinājuši zaļās ekspedīcijas “Mana jūra” dalībnieki. Pašvaldības pārstāvis pauž sarūgtinājumu par tādu rezultātu.

“Nepatīkama ziņa,” nosaka Rucavas Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Romārs Timbra, “žēl.” Tas bijis arī pārsteigums, jo pašvaldība algojot darbinieku, kam jāuzkopj Papes bākas stāvlaukums un tā tuvākā apkārtne. Stāvlaukumā ir atkritumu konteiners, pludmalē gan gružkastu neesot, jo tur esot sarežģīti piebraukt ar savākšanas transportu – nav nobrauktuvju.

Bet problēmas ar atkritumu apsaimniekošanu piekrastē ir – to R. Timbra atzīst. Un galvenais šo problēmu iemesls esot lietuviešu atpūtnieki, jo vietējos iedzīvotājus Papē un Nidā “var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt”. “Bet ir milzīgs lietuviešu pieplūdums, īpaši jau brīvdienās.” Pašvaldības norīkotais brīvprātīgais transporta plūsmas skaitītājs vienā svētdienā vien esot saskaitījis Papē iebraucam vairāk nekā tūkstoš transportlīdzekļu.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 26.jūlija numurā.

#kvards-20160726-06#

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli