Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Oliņi” sāka ar mazumiņu, nu tapis neliels lauku labumu veikals

“Cilvēkiem jau ēšana ir pirmajā vietā. Viņi nesūdzas, ka dārgi; vajag, un pērk,” Liepājas Pētertirgū saka pārdevēja Edīte Jesere. Viņa tirgo Tadaiķu pagasta zemnieku saimniecības “Oliņi” produkciju, tāpēc zina, ko saka.

“Oliņi” sāka ar mazumiņu, nu tapis neliels lauku labumu veikals
Kristīne Žīgure ar z/s "Oliņi" jaunāko piedāvājumu – zupu. Kopā ar vīru un mazu darbinieku kolektīvu viņa saimnieko četros hektāros segtas platības – siltumnīcās, kurās audzē dārzeņus. Ar tām tiek galā pašu spēkiem, jo par segtām platībām valsts atbalsta nav. Vienīgais, ko saņēmuši no Eiropas, – dārzeņu pārstrādes ceha celtniecībai. (Foto: Egons Zīverts)
Kristīne Žīgure ar z/s "Oliņi" jaunāko piedāvājumu – zupu. Kopā ar vīru un mazu darbinieku kolektīvu viņa saimnieko četros hektāros segtas platības – siltumnīcās, kurās audzē dārzeņus. Ar tām tiek galā pašu spēkiem, jo par segtām platībām valsts atbalsta nav. Vienīgais, ko saņēmuši no Eiropas, – dārzeņu pārstrādes ceha celtniecībai. (Foto: Egons Zīverts)
24.01.2024 00:15

liepajniekiem.lv

Pircēji daudz neskatoties uz cenu un izvēlas vietējos augļus, dārzeņus, kā arī no tiem ražotu produkciju. “Oliņu” stendā sortiments plašs.

Pircēji novērtē kvalitāti

“Labi pērk skābos kāpostus, ābolus, kartupeļus, zupas. Tās izdevīgas, jo tikai jāuzsilda; pārdodam traukos, ko drīkst likt mikroviļņu krāsnī,” E. Jesere min šobrīd pieprasītāko.

“Zupu veidi ir dažādi: soļanka, skābu kāpostu, frikadeļu, gulaša un gaileņu zupa. Arī plovs, bukstiņu biezputra, daudz dažādu salātu.”

“Oliņu” stendā palaikam ir akcijas cenas. Kad salātiem izlietošanas datums, tajā dienā fasējumam 50 un pat vairāk centu atlaide. Ir cilvēki, kuri iet pirkt tieši to produkciju.

Agrāk Edīte iepirkās lielveikalos. Redzot, cik tur daudz cilvēku, domājusi, ka uz tirgu neviens vairs neiet. “Nekā! Tirgū nāk, jo novērtē kvalitāti,” viņa uzsver.

Uz jautājumu, kurš ēdiens pašai visvairāk garšo, atbild, ka gaileņu zupa, turklāt sēnes ir no vietējiem mežiem.

“Mums sezonā bija arī baraviku zupa, tā vispār ir ekšens!”

Arī marinētie klasiskie gurķīši tik garšīgi, ka mēli var notīt. Kā ne – slaidi un vienāda izmēra tie jau no skata vien kārdinoši.

Kā mazs veikals

16. maijā būs pieci gadi, kopš “Oliņu” saimnieki, Inguss un Kristīne Žīguri, centrā “BAATA” iekārtoja tirdzniecības vietu. Pētertirgū iegāja gadu vēlāk.

“Sākām ar mazumiņu, uz galda divas kastes salātu trauku, divas – ar gurķīšiem. Tā mēs pa šiem gadiem esam paplašinājušies un izveidojuši mazu veikalu,” stāsta Kristīne.

“Cilvēki iecienījuši mūsu marinējumus, jo cenšamies nelikt konservantus, vien sāli, cukuru, etiķskābi, un visiecienītākie ir gurķi.

Šogad bija liela tomātu raža, tie iekonservēti dažādos veidos.

Jaunākās ir zupas un saldēdieni – čia pudiņš, smiltsērkšķu un rabarberu krēms.”

Zupas iecienītas, jo garšīgas kā mājās vārītas, klāt liek kvalitatīvu gaļu. Par tām noteicējs Inguss. Viņš izstrādā receptes un saka galavārdu, kādas sastāvdaļas jāliek. Pats nogaršo, tikai tad ļauj darbiniecēm liet porcijās.

“Viņas ir mūsu bitītes, kas sāk strādāt sešos no rīta, lai tajā dienā klienti varētu zupu nopirkt,” Kristīne saka ar sirsnību. Tādu pašu epitetu velta arī Edītei tirgū.

Liepājas Pētertirgū produkciju laipni piedāvā Edīte Jesere. Uzsver, ka viss ir gatavots ar sirds siltumu un čaklām rokām.”Man ir svarīgi, lai pircēji aiziet no manis apmierināti,” viņa saka. Foto: Agrita Maniņa

Ingusu un Kristīni sastopam pie tirdzniecības centra stenda. Viņš atvedis produkciju, bet Kristīne – aiz letes. Ir saslimusi pārdevēja, un saimniece viņu aizstāj. Tas nozīmē, ka savus darbus varēs sākt darīt, tikai vakarā pārbraukusi. Nav cita cilvēka, kurš varētu darīt otra vietā.

Ziemas sezonā strādā septiņi cilvēki, vasarā – vairāk, bet vienmēr pamatkodols – Kristīne un Inguss.

“Pārstrādātā produkcija – marinējumi, kulinārija –, ir mūsu pašu ražojumi. Lai būtu sortimenta dažādība, cilvēkiem lielāka izvēle, mums – apgrozījums, klāt ņemam produkciju no vietējiem audzētājiem. Piemēram, tagad uz letes nonāk durbenieka Ērika Putras siltumnīcā audzēti lociņi.

Ziemas mēnešos ienākumi mazāki, it sevišķi lielveikalā. Tirgū citādāk – kad ārā auksts, labi pērk ābolus, kartupeļus. “BAATA” atdzīvojas, kad pienāk vasara un Liepājā iebrauc tūristi.

“Tad lielāks apgrozījums un mums vieglāk, bet ziema ir, atklāti sakot, izdzīvošanas laiks,”

Kristīne nopūšas.

Šogad decembrī juta, ka atbrauca daudzi latvieši no ārzemēm, tad pirka vairāk. Štovēja kāpostus tā kā nevienu gadu – katru dienu cehā vārīja lielus grāpjus.

Tirgo Liepājā un citur

“Ar vīru esam pozitīvi cilvēki, bet brīžiem papukojamies. Es saprotu, ka jādomā par Ukrainas karu un militārajām jomām, bet uzņēmēji, kas valstij gādā nodokļus, mazliet atstāti novārtā,” Kristīne vērtē.

Inguss izteikumos ir asāks:

“Mēs diendienā skrienam, darām, raujamies… tikai tāpēc, lai nomaksātu valstij nodokļus? Šajos laikos tā ir. Kad esmu tos nomaksājis, tad esmu priecīgs.”

Nav īstais brīdis jautāt, kas zemniekam rada gandarījumu darbā. Ingusam to dod bērni un mazmeita, ar viņiem kopā pavadīts laiks.

Viņš atzīst, ka no optimista kļuvis par pesimistu: “Valstī dažādas prioritātes – medicīna, aizsardzība un citas –, bet kur palika uzņēmēji, kas tās prioritātes ēdinās? Pat lielie zemnieki balsī sauc, ka šajā ziņā esam grāvī, ko tad mēs lai sakām?”

Inguss grib, lai valsts maina nodokļu politiku, un viņam ir daudz jautājumu amatpersonām, kas par tiem lemj: “Kāpēc bija vajadzīgs dārzeņiem un augļiem uzlikt 12% PVN? Tikai tamdēļ, lai izdabātu Eiropai? Izskatās, ka sāksies ēnu ekonomika, jo produkciju vairs neņems ar pavadzīmi, bet norēķināsies skaidrā naudā. Kurš tad būs ieguvējs?”

Neapskaužama situācija, vīru papildina Kristīne. “Roka neceļas paaugstināt produkcijai cenu, jo zinām, ka cilvēki nav spējīgi nopirkt; pensionāriem taču pensijas nepaaugstināja.

Tajā pašā laikā nevaram nodarboties ar labdarību. Mēs esam nodokļu maksātāji, nauda ir jādabū.”

Ģimene nepaļaujas tikai uz Liepājas tirdzniecības vietām. Kristīne papildu peļņai brauc uz tirgiem. Piektdienās viņa ar produkciju ir Aizputē, sestdienās – Saldū. Tur arī “Oliņiem” savi klienti, kas viņu gaida.

“Cīnāmies, citādāk jau nevar,” saimniece pasmaida un aizsteidz stenda otrā pusē pie kastēm iesvērt ābolus. Pircēji piestāj ik pa laikam.

Oļegs un Ludmila Jančenko lūdz iesvērt ābolus, konkrētas šķirnes. “Cenšamies visu laiku pirkt vietējo pārtiku, sevišķi augļus,” saka sieva. “Tā ir vieglāk un vienkāršāk,” piebilst vīrs.

“Kad izbraucam kaut kur uz ārzemēm – Turciju, Ungāriju –, kurp pēc tam gribas braukt? Uz Latviju. Tāpēc ka vislabākā vieta ir mūsu zeme. Tāpat āboli – vislabākie mūsu veselībai ir tie, kuri auguši šeit.”

Savukārt pastāvīgais pircējs Ralfs šoreiz pērk olas un reklamē: “Te arī garšīgi marinējumi un ābolu sula.”

Kristīne paskaidro, ka olas ir no vīra vecākiem, viņiem liela vistu saime. Tās ne tikai dabū graudus, bet arī dažādus sakņu biezumus no “Oliņu” pārstrādes ceha.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz