Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Ražas svētkos sveiks jaunos lauksaimniekus

Ražas svētkos sveiks jaunos lauksaimniekus
Foto: Egons Zīverts
10.09.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Grobiņas pagasta Robežniekos 28.septembrī gaidāmi tradicionālie Ražas svētki, kuru laikā notiks arī jauno lauksaimnieku sveikšana, šī iemesla dēļ svētku organizatori aicina līdz 14.septembrim izvirzīt pretendentus, laikrakstu informē Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore.

Konkursa galvenais mērķis ir apzināt un godināt Grobiņas novada jaunos lauku uzņēmējus, kuri veiksmīgi un godprātīgi darbojas savā nozarē, veicinot uzņēmējdarbības vides attīstību.

Pretendenti var būt kā fiziskas, tā juridiskas personas, galvenais nosacījums, lai to juridiskā adrese un saimnieciskā darbība noris Grobiņas novada administratīvajā teritorijā, ir reģistrēts kā nodokļu maksātājs, nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu lopkopībā, augkopībā, bioloģiskajā, netradicionālajā lauksaimniecībā un veicina lauku dzīves vides saglabāšanu un attīstību, ar pārējiem kritērijiem var iepazīties, vēršoties Grobiņas novada domē.

Ražas svētkus ar rudens gadatirgu Robežniekos svinēs trešo reizi. Visus šos gadus svētku dalībniekus iepriecinājis rudens gadatirgus ar lauku labumiem un amatnieku darinājumiem. Tas būs arī šogad, tāpēc joprojām aicināti pieteikties tirgoties gribētāji.

Jaunums šogad būs skapju satura andele. Vēl tikai gatavojoties svētkiem, to organizatori aicina dāmas un arī kungus kārtīgi pārskatīt savus apģērba un aksesuāru krājumus. ”Gan jau tur ir sakrājušās mantas, ko paši vairs nelietojat, bet citiem tie varētu būt interesanti,” saka Robežnieku kultūras darba organizatore Anna Jākobsone.

Svētku laikā īpaši būs padomāts par atrakcijām bērniem: būs radošās darbnīcas, Brīvais kritiens, Orbitroni un citas.

Savukārt, pieaugušajiem, kas nevēlēsies ne tirgoties, ne andelēt savas drēbes, būs iespēja noklausīties koncertus dažādām gaumēm: muzicēs māsas Dimantas un ansamblis ”Montana”. Bet tiem, kas vēlēsies izkustēties, būs iespēja to izdarīt kopā ar fitnesa treneri Ilonu Jēci.

Pērn Ražas svētkos godināja četrus Grobiņas novada jaunos lauksaimniekus: Ģirtu Upmali un Maiju Dovkanti no Medzes pagasta, Sanitu Kulpi no Gaviezes pagasta un Aigaru Sīkli no Bārtas pagasta.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli