Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Stāstīs par skolas attīstības plāniem

Stāstīs par skolas attīstības plāniem
Foto: Egons Zīverts
24.01.2017 06:58

"Kurzemes Vārds"

Ceturtdien, 26. janvārī, pulksten 18 Nīcas vidusskolas aktu zālē notiks konference par mācību iestādes attīstību izglītības pārmaiņu laikā no 2017. līdz 2021. gadam. Plānots arī ievēlēt Skolas padomi, kas darbosies turpmākos trīs gadus.

Uz konferenci aicināti skolēni, viņu vecāki, pedagogi, kā arī ikviens interesents. “Pirmkārt, ir noslēdzies viens liels posms. Ir izpildīts iepriekšējais attīstības plāns, un esam saplānojuši mūsu skolas attīstību nākamajiem pieciem gadiem,” stāsta Nīcas vidusskolas direktore Lāsma Petermane. Viņa turpina: “Otrkārt, ir jāievēl Skolas padome. Vecāki jau ir izvirzījuši kandidātus, arī no skolēnu puses ir kandidāti.”

Darbs, gatavojot attīstības plānu, norisinājies ilgākā laika posmā, bijušas tikšanās, kurās uzklausīti skolēni, vecāki, pedagogi. Tagad atliek to nodot publiskai novērtēšanai.

Nīcas vidusskolas, katra skolēna talantu attīstošas, veselīga un sportiska dzīvesveida skolas, attīstības plānā ietverta skolas virsvērtība, vīzija, misija, kā arī prioritātes turpmākajiem pieciem gadiem. “Novada priekšsēdētājs, izglītības speciāliste un mēs paši paskatīsimies, ko esam sasnieguši, kur vēlamies doties tālāk,” uz tikšanos aicina L. Petermane, piebilstot, ka tie, kas nevarēs ierasties uz konferenci, attīstības plānu varēs sameklēt vidusskolas mājaslapā www.nica.edu.lv.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli