Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Varēs pagarināt apliecības

Varēs pagarināt apliecības
Foto: liepajniekiem.lv
01.02.2017 06:20

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Trešdien, 15. februārī, pulksten 10 Otaņķu pagastmājas zālē zemniekiem notiks mācības augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecības pagarināšanai. Iespēju piedāvā kooperatīvs “Otaņķu grauds”.

“Otaņķu grauda” lietvede Ineta Sapate stāsta, ka uzņēmums šādu iespēju piedāvā katru gadu. Ir izveidota uzskaite, kurā var redzēt, kad kooperatīva biedriem, kuri ir apliecības īpašnieki, jāierodas uz atkārtotām mācībām. Šie cilvēki tiek atsevišķi uzrunāti, bet iespēja apmeklēt mācības ir arī citiem. “Ja palaidīs garām apmācības, neko nevarēs nopirkt. Viss ir stingrā uzskaitē,” par augu aizsardzības līdzekļu iegādi stāsta I. Sapate. Pašlaik pieteikušies interesenti no Nīcas un Otaņķiem.

Mācības vadīs SIA “Scandagra Latvia” konsultante Baiba Legzdiņa. Pēc informācijas noklausīšanās būs jānokārto ieskaite, kas notiek testa veidā. Līdzi jāņem apliecība un fotogrāfija 3×4 cm liela.

Savukārt pēc apmācībām zemniekiem būs iespēja noklausīties SIA “AnAgro” pārstāves Evijas Puškinas lekciju par kompleksajiem un atsevišķu mikroelementu produktiem kultūraugiem, kas ātri novērš elementu deficītu un nodrošina augu izturību stresa apstākļos.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli