Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Vēlas strādāt savam novadam

Vēlas strādāt savam novadam
Foto: Egons Zīverts
17.06.2019 07:02

"Kurzemes Vārds"

Priekules novada domē ar 1. jūliju sabiedrisko attiecību speciālista amatā sāks Kristīne Dundure, informē domes priekšsēdētājas vietnieks Ainars Cīrulis. Viņa izraudzīta no četriem pretendentiem, kas pieteicās uz vakanci.

“Nebija tik viegli izvērtēt, komisijas domas dalījās, izvēlējāmies pēc trīs reizes notikušām diskusijām un pretendentu izvērtēšanas,” saka A. Cīrulis. Skatoties pēc izvirzītajiem kritērijiem, K. Dundures priekšrocības ieņemt šo amatu esot ļoti veiksmīga un pārdomāta prasme sevi pasniegt, kas sabiedrisko attiecību speciālistam nav mazsvarīga. “Svarīgs bija arī viņas redzējums, iepriekšējā darba pieredze un valodu zināšanas,” uzskata priekšsēdētājas vietnieks. Iepriekšējā sabiedrisko attiecību speciāliste Iluta Dreimane amatu atstājusi pēc pašas vēlēšanās.

K. Dundure “Kurzemes Vārdam” pastāsta, ka nākot no Priekules novada, Kalētiem. “Ar vīru pirms gada atgriezāmies manās dzimtajās mājās. Iepriekš dzīvojām Liepājā, es biju bērna kopšanas atvaļinājumā, esmu strādājusi privātā valodu skolā. Daudz labāk strādāt savam novadam nekā Liepājā,” viņa uzskata. Tāpēc arī pieteikusies vakancei, lai arī pieredzes sabiedriskajās attiecībās viņai neesot. “Būs jauna pieredze,” saka K. Dundure. “Ļoti vēlētos, lai visi iedzīvotāji iesaistītos novada dzīvē, izteiktāk arī no pagastiem. Man ir labas angļu un lietuviešu valodas zināšanas, tāpēc vēlos arī piedalīties Priekules novada projektu īstenošanā.”

Sabiedrisko attiecību speciālista darba alga Priekules novada domē ir 775 eiro.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli