Sestdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Būvprojektus izglītības iestāžu modernizācijai izstrādās Vīksnas birojs

Būvprojektus izglītības iestāžu modernizācijai izstrādās Vīksnas birojs
Foto: Ruslans Šuļga
05.07.2016 13:53

liepajniekiem.lv

Jūnija pēdējās dienās noslēdzies pilsētas pašvaldības izsludinātais konkurss par tiesībām veikt būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību izglītības iestāžu ēkām Ganību ielā 106 un Liedaga ielā 5, izmantojot Zaļā publiskā iepirkuma principus, portāls uzzināja Liepājas domē.

Iepirkumam bija divas daļas. Iepirkuma pirmā daļa ir ”Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam ”Liepājas Raiņa 6.vidusskolas ēkas telpu grupu atjaunošana ar lietošanas veida maiņu un vides pieejamības nodrošināšanu Ganību ielā 106, Liepājā, izmantojot Zaļā publiskā iepirkuma principus””. Savukārt otrā daļa – ”Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam ”Liepājas 2.vidusskolas ēkas telpu grupu atjaunošana ar lietošanas veida maiņu un vides pieejamības nodrošināšanu Liedaga ielā 5, Liepājā, izmantojot Zaļā publiskā iepirkuma principus””.

Abās iepirkuma daļās konkursā uzvarēja SIA ”Arhitekta G.Vīksnas birojs”, kura 265 dienās gatava realizēt abas daļas. Pirmo iepirkuma daļu par 23 424 eiro bez PVN un otro daļu par 33 536 eiro bez PVN.

Iepirkuma pirmo daļu ”Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam ”Liepājas Raiņa 6.vidusskolas ēkas telpu grupu atjaunošana ar lietošanas veida maiņu un vides pieejamības nodrošināšanu Ganību ielā 106” bija gatavi realizēt pieci pretendenti – SIA ”JOE”, SIA ”REM PRO”, SIA ”Arhitekta G.Vīksnas birojs”, SIA ”Ēkas siltināšana” un SIA ”Baltex Group”.

Iepirkuma otro daļu ”Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība objektam ”Liepājas 2.vidusskolas ēkas telpu grupu atjaunošana ar lietošanas veida maiņu un vides pieejamības nodrošināšanu Liedaga ielā 5” arī pieteicās veikt SIA ”JOE”, SIA ”Ēkas siltināšana”, SIA ”Arhitekta G.Vīksnas birojs”, SIA ”REM PRO” un SIA ”Baltex Group”.

Iepirkumu komisija pieņēma lēmumu par iepirkuma abām daļām piešķirt līguma slēgšanas tiesības SIA ”Arhitekta G.Vīksnas birojs” – par pirmo daļu par kopējo līgumcenu 23 424 eiro, neskaitot PVN, par otro daļu – par kopējo līgumcenu 33 536 eiro, neskaitot PVN.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli